Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft afgelopen woensdag, voorafgaand aan de Raad van Ministers vergadering gezegd, dat het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, werkt aan het verbeteren van de toegang tot onderwijs in afgelegen gebieden. Een belangrijk onderdeel hiervan is een project voor afstandsonderwijs, dat binnen drie maanden van start zal gaan in het binnenland. Volgens Brunswijk blijven de bestaande afspraken over onderwijs in het binnenland ongewijzigd.
Daarnaast zei Brunswijk dat de voorbereidingen voor de komende verkiezingen in volle gang zijn. De structuren binnen ABOP, zijn volgens hem goed op orde, waardoor er effectief kan worden ingespeeld op zowel positieve als verbeterpunten binnen de partij.
Brunswijk benadrukte ook, dat zijn betrokkenheid bij de gemeenschap niet bedoeld is als een verkiezingsstunt. Hij verwees hierbij naar zijn recente hulpacties in ondergelopen gebieden, die hij deed uit oprechte zorg voor de bevolking. Online circuleren beelden waarop te zien is dat ABOP-sympathisanten door ondergelopen straten lopen, wat door sommigen wordt gezien als propaganda. Brunswijk ontkent dit en stelt dat hij altijd aanwezig is op plekken waar problemen zijn.
Hij erkende dat andere partijen mogelijk wel dergelijke acties inzetten voor verkiezingsdoeleinden, maar benadrukte dat hij alles meemaakt samen met het volk. “Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn, zoals ik ook het binnenland ben ingegaan, toen dorpen onder water stonden. Dit is geen propaganda”, aldus de vicepresident.
Brunswijk zei tot slot, dat ABOP binnenkort haar verkie-zingsprogramma zal presenteren, waarin de prestaties van de partij in de afgelopen jaren zullen worden toegelicht. De partij wil zelfstandig de verkiezingen ingaan, maar sluit samenwerking met andere partijen niet uit.
The post Brunswijk: ‘Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn’ ..
- Brunswijk: ‘Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zij…..
- Laatste review IMF: Economie gestabiliseerd; nog uitdaginge…..
- Ook Condor houdt Livo af van setwinst..
- Jeugdraad weer compleet..
- Mathieu Wijdeven brengt veelzijdig kunstenaar G.G.Th. Rustw…..
- Strategische bundeling van private sector om maximale te ha…..
- Rechterlijk vonnis: Staat moet homohuwelijk accepteren..
- Vervallen noodles en ontbrekende kassasystemen..
- Advocaat Pick: ‘De mannen hebben gedaan wat ze moesten om d…..
- Nieuwe samenwerking opent deuren voor lokale ondernemers in…..
- ‘Leiderschap president en vicepresident, cruciaal geweest v…..
- VIDS: ‘Spoedbijeenkomst was desavouering traditioneel gezag…..
- Wegafsluiting ’s avonds bij kruising brug Saramaccaka…..
- Na uitspraak kantronrechter in kwestie CBB: ‘een ongelijkhe…..
- Jeugdraad Suriname compleet na installatie Gayen Maes..
- Dodelijke Botsing tussen Bus en Vrachtwagen in Zimbabwe: 24…..
- Israël en Hamas Akkoord over Gevangenenruil tijdens Wapenst…..
- “Mi ede weri in a strafoso”..
- Paus Franciscus Opgenomen in Rome vanwege Luchtweginfectie..
- Hoofdziekenhuis van Haïti verwoest door brand te midden van…..
- Directeur SBB gaat rechtzaak aanspannen tegen leden van het…..