Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft afgelopen woensdag, voorafgaand aan de Raad van Ministers vergadering gezegd, dat het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, werkt aan het verbeteren van de toegang tot onderwijs in afgelegen gebieden. Een belangrijk onderdeel hiervan is een project voor afstandsonderwijs, dat binnen drie maanden van start zal gaan in het binnenland. Volgens Brunswijk blijven de bestaande afspraken over onderwijs in het binnenland ongewijzigd.
Daarnaast zei Brunswijk dat de voorbereidingen voor de komende verkiezingen in volle gang zijn. De structuren binnen ABOP, zijn volgens hem goed op orde, waardoor er effectief kan worden ingespeeld op zowel positieve als verbeterpunten binnen de partij.
Brunswijk benadrukte ook, dat zijn betrokkenheid bij de gemeenschap niet bedoeld is als een verkiezingsstunt. Hij verwees hierbij naar zijn recente hulpacties in ondergelopen gebieden, die hij deed uit oprechte zorg voor de bevolking. Online circuleren beelden waarop te zien is dat ABOP-sympathisanten door ondergelopen straten lopen, wat door sommigen wordt gezien als propaganda. Brunswijk ontkent dit en stelt dat hij altijd aanwezig is op plekken waar problemen zijn.
Hij erkende dat andere partijen mogelijk wel dergelijke acties inzetten voor verkiezingsdoeleinden, maar benadrukte dat hij alles meemaakt samen met het volk. “Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn, zoals ik ook het binnenland ben ingegaan, toen dorpen onder water stonden. Dit is geen propaganda”, aldus de vicepresident.
Brunswijk zei tot slot, dat ABOP binnenkort haar verkie-zingsprogramma zal presenteren, waarin de prestaties van de partij in de afgelopen jaren zullen worden toegelicht. De partij wil zelfstandig de verkiezingen ingaan, maar sluit samenwerking met andere partijen niet uit.
The post Brunswijk: ‘Ik ga altijd naar gebieden waar problemen zijn’ ..
- NPS GING DRIE KEER IN DE FOUT..
- Waarom Surinam Airways niet groter kan worden..
- Rusland: deze verkiezingen de belangrijkste in 50 jaar tijd..
- Volleyballers Yelyco sturen SVV met hangende hoofden terug..
- President Santokhi naar Barbados voor Caricom-top..
- Truckeigenaar die illegaal grofvuil dumpt ‘ernstig aangespr…..
- Alice Amafo keert terug naar ABOP: “De echte Queen is terug…..
- Landelijke operatie ‘Blitz’ moet de veiligheid …..
- Politiebericht over overleden bromfietser Martin Luther Kin…..
- Surinaamse ondernemers moeten uit comfortzone stappen en me…..
- Jagesar breekt lans voor senioren en jongeren..
- Visvergunningenkwestie sleept zich voort..
- Bewolkt in de ochtend, wat regen in de middag..
- Internationale organisaties en ambassades observeren ook de…..
- Havenlaan Zuid dinsdag zes uren niet toegankelijk voor verk…..
- Drie aangehouden tijdens operatie Blitz; één verdachte ontk…..
- Nieuwe Chinese animatiefilm breekt records wereldwijd..
- Elselyn Hariëtte Angelique Fa Si Oen (109) Amsterdam 14-2-…..
- Ethel Iesmé Edwards (71) Almere 12-2-2025..
- VS vraagt Europeanen om bijdragen aan garanties voor Oekr…..
- Alice Amafo weer in haar politiek huis ABOP..