Ronnie Brunswijk, ABOP-voorzitter en vicepresident, heeft tijdens een online massameeting gezegd, dat ABOP sinds haar oprichting, tastbare resultaten heeft geboekt. Ondanks aanhoudende kritiek op het ontbreken van een duidelijke ontwikkelingsvisie, wijst Brunswijk op concrete initiatieven zoals de aanleg van sportfaciliteiten en de verbetering van de infrastructuur in het binnenland.
Volgens Brunswijk is het uiteindelijk aan het volk te bepalen, of ABOP daadwerkelijk ontwikkeling heeft gebracht. Ook zei hij, dat burgers in tijden van stakingen of problemen, vaak gelijk bij hem aankloppen, omdat zij erop vertrouwen, dat hij hen niet in de steek zal laten.
Met het oog op de verkiezingen van 25 mei, toonde Brunswijk zich strijdvaardig. Hij benadrukte dat ABOP zich juist in moeilijke tijden heeft bewezen als een partij die opkomt voor het volk. Mocht het electoraat toch voor een andere richting kiezen, dan zal hij die uitkomst respecteren.
Brunswijk wees verder op de inzet van de partij voor sociale voorzieningen, zoals gastenverblijven en opvanghuizen. Ook onderstreepte hij het belang van jong ondernemerschap, als alternatief voor afhankelijkheid van overheidsbanen. “Het land biedt voldoende kansen voor zelfstandige ontwikkeling”, stelde hij.
Daarnaast riep hij burgers op zelf actief bij te dragen aan de vooruitgang van het land. “We kunnen niet alles van de overheid verwachten”, aldus Brunswijk. Hij zei zich te hebben ingezet voor het herstel van de democratie, en zal tijdens de slotmassameeting van vandaag, nader ingaan op zijn toekomstvisie en eventuele voortzetting van de regeringsverantwoordelijkheid.
The post Brunswijk: ‘ ABOP heeft sinds haar oprichting tastbare resultaten geboekt’ ..
- ABOP en NPS strijden om invloed in Coronie volgens voormali…..
- NDP regeringen zijn slecht voor het land, zegt Mathoera..
- Bini haalt partijprogramma’s door de mangel: Weinig concree…..
- Brunswijk: ABOP heeft ontwikkeling gebracht, feiten spreken…..
- IsDB keurt financiering voor nieuwbouw Academisch Ziekenhui…..
- Bewolking en regen houden aan..
- CARICOM-waarnemersmissie houdt toezicht op verkiezingen..
- DSB keert na negen jaar weer dividend uit..
- Taxiën door de politiek: “We willen gewoon rust in on…..
- Donald Trump draait duimschroeven aan voor Harvard: geen in…..
- Carlo Emiel Young-Afat (94) Paramaribo, Suriname 20-5-2025..
- Elvis Johan Herman ( Ella) Mijnals (65) Amsterdam 20-5-20…..
- Nieuw lid beëdigd to plaatsvervanger van het Hof van Justit…..
- Basketbaltopper SCVU-De Arend afgebroken ter voorkoming esc…..
- Koendjbiharie: “Ik houd me niet aan partijdiscipline als da…..
- Rapar ziet af van live-show met president Santokhi als gast..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST – SELECTION OF INDIVIDUA…..
- Mededeling – Geen printversie Dagblad Suriname op vrijdag …..
- Hof van Justitie stelt Stichting Wan Okasi in het gelijk..
- Wan Okasi wint ook in hoger beroep: artikel 27 Kiesbesluit …..
- Riskant spel van regering: De financiële boobytrap van de R…..