Ronnie Brunswijk, ABOP-voorzitter en vicepresident, heeft tijdens een online massameeting gezegd, dat ABOP sinds haar oprichting, tastbare resultaten heeft geboekt. Ondanks aanhoudende kritiek op het ontbreken van een duidelijke ontwikkelingsvisie, wijst Brunswijk op concrete initiatieven zoals de aanleg van sportfaciliteiten en de verbetering van de infrastructuur in het binnenland.
Volgens Brunswijk is het uiteindelijk aan het volk te bepalen, of ABOP daadwerkelijk ontwikkeling heeft gebracht. Ook zei hij, dat burgers in tijden van stakingen of problemen, vaak gelijk bij hem aankloppen, omdat zij erop vertrouwen, dat hij hen niet in de steek zal laten.
Met het oog op de verkiezingen van 25 mei, toonde Brunswijk zich strijdvaardig. Hij benadrukte dat ABOP zich juist in moeilijke tijden heeft bewezen als een partij die opkomt voor het volk. Mocht het electoraat toch voor een andere richting kiezen, dan zal hij die uitkomst respecteren.
Brunswijk wees verder op de inzet van de partij voor sociale voorzieningen, zoals gastenverblijven en opvanghuizen. Ook onderstreepte hij het belang van jong ondernemerschap, als alternatief voor afhankelijkheid van overheidsbanen. “Het land biedt voldoende kansen voor zelfstandige ontwikkeling”, stelde hij.
Daarnaast riep hij burgers op zelf actief bij te dragen aan de vooruitgang van het land. “We kunnen niet alles van de overheid verwachten”, aldus Brunswijk. Hij zei zich te hebben ingezet voor het herstel van de democratie, en zal tijdens de slotmassameeting van vandaag, nader ingaan op zijn toekomstvisie en eventuele voortzetting van de regeringsverantwoordelijkheid.
The post Brunswijk: ‘ ABOP heeft sinds haar oprichting tastbare resultaten geboekt’ ..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- CAMOUFLAGEMARS..
- Ook vandaag wat verkoeling in de middag..
- Staatsolie draagt US$ 384 miljoen bij aan staatskas in 2024..
- OM: Verdachte ernstige milieuverontreiniging voorlopig vrij..
- Security Alliance vraagt ontslagvergunning aan voor 70 werk…..
- India voert luchtaanvallen uit op Pakistan: spanning tussen…..
- Verdachte in milieuverontreinigingszaak stuwmeer vrijgelate…..