Vicepresident Ronnie Brunswijk, tevens voorzitter van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP), heeft aangegeven dat zijn partij geen presidentskandidaat heeft. Hij blijft wel ervan overtuigd dat zijn partij bij de verkiezingen van 2025 meer dan 100.000 stemmen zal halen. Maar. over het presidentschap wordt niet gesproken. Dat moet nog blijken, sprak Brunswijk tegenover lokale media.
Hij gaf aan dat het niet zo kan zijn, dat de partij nog niet weet hoe de situatie zal zijn na 25 mei 2025, en dat er nu al wordt gesproken over de hoogste positie. Hij wil eerst zien hoeveel zetels de partij heeft. De 100.000 stemmen staan echter wel vast.
De leider van de ABOP zei eerder hierover een openbaring te hebben gehad. De ABOP zal bij de aanstaande verkiezingen de kandidatenlijst volledig zelf invullen met alle 51 leden voor de Nationale Assemblee. Wel kan de ABOP rekenen op steun van onder andere Nieuw Stijl KTPI, de PDO en andere groeperingen. De aangekondigde fusie tussen de ABOP en PL is van de baan. Na de verkiezingen zal hierover verder worden uitgewijd, stelde de ABOP leider.
Brunswijk is overtuigd van verkiezingswinst, gelet op zijn eigen populariteit. Hij is een echte volksleider. Een leider die eenieder helpt en zich aan zijn woord houdt. Dit zal maken dat het electoraat op hem zal stemmen, gaf Brunswijk enthousiast aan. De strijd zal tijdens deze verkiezingen gaan om leiders, meent Brunswijk.
- Nog uitdagingen bij aanpak grondproblemen..
- Binnen drie jaar vijf grote internationale hotels in Surina…..
- Paho waarschuwt voor verhoogd risico dengue-uitbraken door …..
- Milieukenner pleit voor betere Chinalco-deal..
- BiZa presenteert wijzigingen kiesstelsel..
- Eerste knieprothese-operatie in MMC markeert historisch mom…..
- Bewolking in de ochtend en in de middag wat regen..
- Ramsukul wil dagelijks 40 rapporten van grondinspecteurs..
- Amerikaanse vrouw klaagt Tate-broers aan voor dwang tot sek…..
- Sombra verkoopt en signeert boek op thema-avond Schrijversg…..
- Reginia Magdelana Henriëtte Breidel (77) Amsterdam te Nede…..
- Mavis Anne Marie Lobles (71) Paramaribo 23-1-2025..
- Twee vluchten met Amerikaanse gedeporteerden naar Venezuela..
- A20 zal DNA-kandidaten met kennis, kunde en draagvlak prese…..
- Meteodienst: Kortdurende matige tot zware onweersbuien niet…..
- Column: Niet alleen de geit maar ook de kool wordt gespaard..
- Lienga: ‘SWM-water is het beste van de wereld’..
- Lancering munten en bullions: Kleine man krijgt investering…..
- Sewdien: “Voedselpakketten zijn veilig”..
- Tweede ronde 9e Algemene Volks- en Woniningtelling van star…..
- VES gaat in op uitnodiging NDP..