Vicepresident Ronnie Brunswijk, tevens voorzitter van de Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP), heeft aangegeven dat zijn partij geen presidentskandidaat heeft. Hij blijft wel ervan overtuigd dat zijn partij bij de verkiezingen van 2025 meer dan 100.000 stemmen zal halen. Maar. over het presidentschap wordt niet gesproken. Dat moet nog blijken, sprak Brunswijk tegenover lokale media.
Hij gaf aan dat het niet zo kan zijn, dat de partij nog niet weet hoe de situatie zal zijn na 25 mei 2025, en dat er nu al wordt gesproken over de hoogste positie. Hij wil eerst zien hoeveel zetels de partij heeft. De 100.000 stemmen staan echter wel vast.
De leider van de ABOP zei eerder hierover een openbaring te hebben gehad. De ABOP zal bij de aanstaande verkiezingen de kandidatenlijst volledig zelf invullen met alle 51 leden voor de Nationale Assemblee. Wel kan de ABOP rekenen op steun van onder andere Nieuw Stijl KTPI, de PDO en andere groeperingen. De aangekondigde fusie tussen de ABOP en PL is van de baan. Na de verkiezingen zal hierover verder worden uitgewijd, stelde de ABOP leider.
Brunswijk is overtuigd van verkiezingswinst, gelet op zijn eigen populariteit. Hij is een echte volksleider. Een leider die eenieder helpt en zich aan zijn woord houdt. Dit zal maken dat het electoraat op hem zal stemmen, gaf Brunswijk enthousiast aan. De strijd zal tijdens deze verkiezingen gaan om leiders, meent Brunswijk.
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..
- Staatsolie-directeur: “Brandstofleveringen naar het binnenl…..
- Inter Moengo Tapoe verliest met 3-1 van SV Notch..