NDP-parlementariër Melvin Bouva, noemt het een strategische, ondoordachte inschattingsfout van de parlementsvoorzitter om in deze periode, een openbare vergadering, uit te schrijven. Tijdens die vergadering zou Kelvin Koniki worden toegelaten als nieuw lid van De Nationale Assemblee, maar vanwege gebrek aan quorum, ging de vergadering niet door.
“Als er geen openbare of commissievergaderingen op de agenda staan, waarom zou je dan iemand nieuw toelaten? Wat is daar op dit moment de relevantie van?”, aldus Bouva.
Hij wees erop, dat een groot deel van de zittende parlementsleden, niet zal terugkeren na de verkiezingen, wat volgens hem de lage opkomst verklaart. “In theorie zijn leden tot en met 30 juni nog actief, maar in de praktijk is dat in deze komkommerperiode, nooit het geval.’’ Volgens Bouva is de situatie het gevolg van een verkeerd politiek inzicht vanuit de leiding van het parlement. “De voorzitter mag dan wel boos zijn, maar er had eerst overlegd moeten worden, voordat men zomaar een vergadering plant. De verantwoordelijkheid ligt bij de leiding en daar moeten ze lering uit trekken”, aldus Bouva. Er stond ook een tweede vergadering op het programma, waarin parlementariërs vragen zouden stellen aan de regering over urgente kwesties. Ook deze ging niet door. “De NDP was wél aanwezig om over die brandende zaken te praten, maar de voorzitter heeft uit frustratie de vergadering afgeblazen”, aldus Bouva.
The post Bouva: ‘Ondoordachte inschattingsfout van parlementsvoorzitter’ ..
- Man aangehouden in onderzoek naar verdachte uitreiking opro…..
- Claudia Marica-Redan op Dag der Verpleging: ‘U bent het klo…..
- Natio-spelmaker Pherai promoveert met HSV naar Bundesliga..
- Aanhouding na verdachte verstrekking oproepingskaarten..
- 𝘽𝙚𝙚𝙡𝙙𝙢𝙖𝙩𝙚𝙧𝙞𝙖𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 𝙥𝙤𝙡𝙞𝙩𝙞𝙚𝙤𝙥𝙩𝙧𝙚𝙙𝙚𝙣 𝙗𝙚𝙩𝙧𝙚𝙛𝙩 𝙚𝙚𝙣 𝙜𝙚𝙫𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 20…..
- Wet Arbeidsbescherming Gezin wordt geëvalueerd..
- Goudruzie mondt uit in schietpartij in Koffiekamp..
- Ravaksur Plus ziet voorlopig af van acties..
- Mooie mensen..
- Staat negeert vonnis rechter: advocaat dreigt met beslagleg…..
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..
- Schoolbroodpakket wordt uitgebreid van 117 naar 180 scholen..
- NPS distantieert zich van Stichting Bondru-campagne..
- Djelissa Bow gekroond tot Sa’Ndyuka Uma 2025: ‘ik heb er ge…..