NDP-parlementariër Melvin Bouva, noemt het een strategische, ondoordachte inschattingsfout van de parlementsvoorzitter om in deze periode, een openbare vergadering, uit te schrijven. Tijdens die vergadering zou Kelvin Koniki worden toegelaten als nieuw lid van De Nationale Assemblee, maar vanwege gebrek aan quorum, ging de vergadering niet door.
“Als er geen openbare of commissievergaderingen op de agenda staan, waarom zou je dan iemand nieuw toelaten? Wat is daar op dit moment de relevantie van?”, aldus Bouva.
Hij wees erop, dat een groot deel van de zittende parlementsleden, niet zal terugkeren na de verkiezingen, wat volgens hem de lage opkomst verklaart. “In theorie zijn leden tot en met 30 juni nog actief, maar in de praktijk is dat in deze komkommerperiode, nooit het geval.’’ Volgens Bouva is de situatie het gevolg van een verkeerd politiek inzicht vanuit de leiding van het parlement. “De voorzitter mag dan wel boos zijn, maar er had eerst overlegd moeten worden, voordat men zomaar een vergadering plant. De verantwoordelijkheid ligt bij de leiding en daar moeten ze lering uit trekken”, aldus Bouva. Er stond ook een tweede vergadering op het programma, waarin parlementariërs vragen zouden stellen aan de regering over urgente kwesties. Ook deze ging niet door. “De NDP was wél aanwezig om over die brandende zaken te praten, maar de voorzitter heeft uit frustratie de vergadering afgeblazen”, aldus Bouva.
The post Bouva: ‘Ondoordachte inschattingsfout van parlementsvoorzitter’ ..
- Caricom waarnemers missie voor verkiezingsobservatie..
- Markt Nieuw Nickerie wordt overspoeld door politieke partij…..
- Training klantvriendelijkheid luchthavenpersoneel om toeris…..
- Del Castilho: “Actie Bondru is slecht gevallen door gebrek …..
- In strafzaak-Bordo: Verzoek vrijlating verdachte Jongaman a…..
- President stelt politiek gewin boven regels rechtsstaat..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 16 MEI 1998..
- Stanley Richenel Walter Hoever..
- Broodjes herinneringen..
- Docenten AdeKUS verlangen naar aquatisch ecologisch laborat…..
- OPTSU kandidaat voelt zich weer veilig na kap incident met …..
- Medewerkers Bufaz volgen bijscholingscursus nieuw Burgerlij…..
- Adhin: “Het volk moet kunnen eten”..
- Woningbrand Nickerie mogelijk aangestoken: 2 verdachten in …..
- RBT-Paramaribo houdt man aan die zich als politieambtenaar …..
- Voorzitter DA’91: ‘geen water in de wijn, wij bundelen niet…..
- Verkiezingen onder druk..
- Ruzie over goud mondt uit in steekpartij..
- Officiële lancering programma ‘Royalty voor Iedereen’..
- Jogi: Misleiding en slecht bestuur bij uitgifte bouwkavels …..
- Minister Vorswijk niet op de hoogte van 1000 toewijzingsbri…..