De diensten van boot- en bushouders aan de Nationale Vervoerbedrijven (NVB) zijn sinds gisteren tot nader order stopgezet. Dat maakt het bestuur van de betrokken verenigingen bekend in een schrijven aan de directie van de NVB.
Volgens voorzitter Reginald Finisie is de maatregel het gevolg van aanhoudende betalingsachterstanden. De leden zouden inmiddels in een dusdanig moeilijke positie zijn beland dat het onderhoud van voertuigen en boten, evenals de aanschaf van brandstof, niet langer mogelijk is. Eerder deze maand gaven de boot- en bushouders na overleg met de minister nog één week de ruimte om de achterstanden van het eerste kwartaal van 2025 weg te werken. “Echter zonder voor ons het gewenste resultaat,” stelt Finisie in de brief.
De diensten zullen pas worden hervat zodra de achterstallige betalingen van ten minste één kwartaal zijn voldaan, en wel volgens de recent afgesproken dagtarieven. Het bestuur benadrukt dat men openstaat voor dialoog, maar onderstreept dat voortzetting van de dienstverlening onder de huidige omstandigheden onhaalbaar is.
- VAKANTIEGELD IS CONSUMPTIEGELD..
- Kennismaking en overleg over toekomstplannen en knelpunten …..
- HELLINGS (WEDEROM) OP DE HELLING..
- Rusland wil noodoplossing voor Van ‘t Hogerhuysstraat binne…..
- Jarige Subisco International doet schenking tijdens borstvo…..
- De culturele economie van Suriname: een onbenutte goudmijn..
- WAAROM DE SURINAAMSE LUCHTVAART INSTORTTE EN HOE WE ER ECHT…..
- BEP: De inheemsen hebben recht op hun woon- en leefgebieden..
- Minister Baasaron versterkt samenwerking met regionale depe…..
- 135 jaar Javaanse immigratie en Dag der Inheemse volkeren..
- Ministerie TCT overlegt over aanpak problemen bushalte Para…..
- Politieambtenaren voorgeleid: onderzoek naar miljoenenfraud…..
- Suriname viert 135 jaar Javaanse Immigratie..
- De lange reis..
- Suriname ontvangt technische assistentie van ICAO voor vers…..
- ‘Yu na wan ingi, maar wat heb je aan cultuur?’..
- Franse ambassadeur brengt kennismakingsbezoek aan minister …..
- Inverzekeringstelling politieagenten met dertig dagen verle…..
- Ramsaran prijst veteranen tijdens derde Veteranendag..
- ABOP eert inheemse en Javaanse gemeenschap..
- Bestaansrecht inheemsen..