De diensten van boot- en bushouders aan de Nationale Vervoerbedrijven (NVB) zijn sinds gisteren tot nader order stopgezet. Dat maakt het bestuur van de betrokken verenigingen bekend in een schrijven aan de directie van de NVB.
Volgens voorzitter Reginald Finisie is de maatregel het gevolg van aanhoudende betalingsachterstanden. De leden zouden inmiddels in een dusdanig moeilijke positie zijn beland dat het onderhoud van voertuigen en boten, evenals de aanschaf van brandstof, niet langer mogelijk is. Eerder deze maand gaven de boot- en bushouders na overleg met de minister nog één week de ruimte om de achterstanden van het eerste kwartaal van 2025 weg te werken. “Echter zonder voor ons het gewenste resultaat,” stelt Finisie in de brief.
De diensten zullen pas worden hervat zodra de achterstallige betalingen van ten minste één kwartaal zijn voldaan, en wel volgens de recent afgesproken dagtarieven. Het bestuur benadrukt dat men openstaat voor dialoog, maar onderstreept dat voortzetting van de dienstverlening onder de huidige omstandigheden onhaalbaar is.
- Kantonrechter beslist woensdag over voorlopige vrijlating K…..
- Steekincident na rouwzitting: verdachte in verzekering gest…..
- Registratie en verlenging vuurwapenvergunning voortaan voll…..
- Afzwaaiend politiebaas Isaacs: functie korpschef lijkt een …..
- Twee mannen in Albina aangehouden voor seksueel misbruik mi…..
- President Simons stuit op onbekende kabinetten in Nickerie …..
- Vertrekkend politiebaas Bryan Isaacs: “Korpschef is een spe…..
- Man misbruikt minderjarige pleegdochter met collega..
- Nieuwe commissie voor Surinaamse deelname aan Carifesta XV …..
- Twee verdachten aangehouden voor seksueel misbruik minderja….
- Baitali wil meedenken over snelle verbetering Van ’t Hogerh…..
- Heilige auto’s..
- Leiding Korps Politie Suriname overgedragen aan commissaris…..
- Nog twee ontsnapte gevangenen gepakt..
- LELIJK OP DE NEUS KIJKEN…..
- Vrouwelijke sportbestuurders..
- AVO-directeur Poese: AVO-diploma’s hebben wel bestaansrec…..
- SPELEN MET VUUR..
- Misiekaba en Franse ambassadeur versterken samenwerking in …..
- Minister Currie installeert nieuwe commissie voor deelname …..
- VP TRAPT OPEN DEUREN IN..