De vakbond bij de Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (SBB) heeft, uit onvrede over de houding van de directie, het werk neergelegd. Het instituut kampt met financiële problemen, en adviezen van de bond om als onderdeel van een reddingsplan meer inkomsten te genereren, worden niet meegenomen.
Ondertussen heerst er onzekerheid onder het personeel. Bondsvoorzitter Dino Souprayen zei op een persconferentie dat de communicatie naar de medewerkers toe zeer slecht is. Hij benadrukte dat de actie niet is gericht tegen minister Stanley Soeropawiro, die volgens hem alle ruimte moet krijgen om zijn werk te doen.
Souprayen betreurt het gebrek aan transparantie, waardoor zaken onduidelijk blijven. Een van de manieren om extra inkomsten te genereren is via carbon credits, maar de bond mist de drive vanuit de leiding om actief naar extra middelen te zoeken.
De actie is gericht tegen de directie, met als doel hen te dwingen sneller te handelen en zo rust en zekerheid te bieden aan het personeel. Volgens Souprayen is de bond geen voorstander van het vervangen van de directie. Wel constateert de bond dat de politiek invloed uitoefent op de SBB.
De regering zal bepalen welke verdere stappen worden genomen. De bond richt zich vooral op de toekomst van de 300 gezinnen die bij de organisatie werkzaam zijn.
- Misiekaba en Franse ambassadeur versterken samenwerking in …..
- Minister Currie installeert nieuwe commissie voor deelname …..
- VP TRAPT OPEN DEUREN IN..
- CHAOS EN VRIJBUITERIJ IN ALBINA..
- Toerisme in Suriname: de droom die weigert wakker te worden..
- Minister Currie: “Verandering begint met een goede inventar…..
- AUTOKERKHOVEN TE ALBINA..
- Minister Misiekaba: Volledig functioneren Streekziekenhuis …..
- De Advent van nieuwe diplomaten..
- Subsidies voor projecten slavernijverleden kunnen worden aa…..
- Botsing tussen twee zware machines bij Newmont zorgt voor o…..
- In het Duitse Bautzen protesteert extreemrechts tegen Pride…..
- Vivian Santusha Sahebdin Hardeveld (48) Amsterdam 8-8-2025..
- Koi Carper deelt eerste tik uit bij start mannen hoofdklass…..
- Byon Evan Benschop..
- Analyse van het IDB-ultimatum aan Suriname: Rechter versus …..
- President belooft officiële erkenning inheemsen en stop con…..
- Laatste horde Natio WK 2026..
- VIDS en OSIP moedigen Cabendadorp aan om rechten en erfgoed…..
- 25-jarige brengt man twee steekverwondingen toe..
- 16-jarige belandt met auto in goot aan Monplaisirweg..