De vakbond bij de Stichting Bosbeheer en Bostoezicht (SBB) heeft, uit onvrede over de houding van de directie, het werk neergelegd. Het instituut kampt met financiële problemen, en adviezen van de bond om als onderdeel van een reddingsplan meer inkomsten te genereren, worden niet meegenomen.
Ondertussen heerst er onzekerheid onder het personeel. Bondsvoorzitter Dino Souprayen zei op een persconferentie dat de communicatie naar de medewerkers toe zeer slecht is. Hij benadrukte dat de actie niet is gericht tegen minister Stanley Soeropawiro, die volgens hem alle ruimte moet krijgen om zijn werk te doen.
Souprayen betreurt het gebrek aan transparantie, waardoor zaken onduidelijk blijven. Een van de manieren om extra inkomsten te genereren is via carbon credits, maar de bond mist de drive vanuit de leiding om actief naar extra middelen te zoeken.
De actie is gericht tegen de directie, met als doel hen te dwingen sneller te handelen en zo rust en zekerheid te bieden aan het personeel. Volgens Souprayen is de bond geen voorstander van het vervangen van de directie. Wel constateert de bond dat de politiek invloed uitoefent op de SBB.
De regering zal bepalen welke verdere stappen worden genomen. De bond richt zich vooral op de toekomst van de 300 gezinnen die bij de organisatie werkzaam zijn.
- Felle discussie in DNA na opmerking over ontslag korpschef …..
- Illegale visserij voornaamste aandachtspunt ontmoeting pres…..
- Visserscollectief vraagt president Simons om aanpak illegal…..
- Begrotingstekort over 2025 is nu 6% van het BBP..
- Rijstsector worstelt met regen, hoge kosten en slechte mark…..
- Minister Pokie: “Diensten van Sozavo zijn gratis”..
- Thelma Rosaline Elshot – Tjin-Asjoe..
- Wiedjaichandre (Stanley) Narain..
- Iwan Stefanus Lantveld..
- Pak tjauwmin in ruil voor seks met minderjarige..
- Keizer Albert onder vuur..
- Anwar Moenne benoemd tot waarnemend directeur Openbaar Groe…..
- Isaacs: ‘Functie korpschef lijkt politieke speelbal’..
- Menzo neemt 28 spelers op in voorselectie WK-kwalificatie..
- Opmerkelijk afscheid korpschef..
- Ook leerlingen met vier onvoldoendes maken herexamen..
- Minister Noersalim bespreekt uitdagingen met bond LVV perso…..
- Reactie PR KPS op krantenartikel “Eigenaar beweert dat deel….
- Stichting viert jaardag Nola Hatterman met leerlingen Broko…..
- Michael Marengo toegelaten tot De Nationale Assemblee..
- Misiekaba bespreekt uitdagingen met bloedbank Surinaams Rod…..