Vanaf morgen zaterdag 5 tot en met woensdag 9 juli, vindt in Jacana Resort en Prince Ballroom, een vijfdaagse benefietactie plaats voor Huize Ashiana. Honderden ouderen wonen in dit tehuis dat nodig renovatie behoeft. Er is ook een schrijnend tekort aan basale middelen.
Deze actie is bedoeld om het woongenot van de ouderen te verbeteren en te laten zien, dat we onze ouderen waarderen. Als samenleving dienen we onze ouderen de aandacht en waardigheid te geven die ze verdienen. De bewoners van Huize Ashiana hebben hun hele leven bijgedragen aan het land, nu is het tijd dat het land iets terugdoet. Elke dag zijn er stands met lekker eten & drinken, optredens van bekende Surinaamse bands en dansgroepen, Kraampjes met lokale producten, kunst & souvenirs.
Jörgen Raymann is de officiële ambassadeur van inzamelingsactie ‘Lobi fu wi Sranan’. Hij is alle vijf dagen aanwezig, ondersteunt elk blok met zijn stem, energie en uitstraling – en draagt onze boodschap uit in binnen- en buitenland. Zijn betrokkenheid laat zien hoe belangrijk deze missie is.
The post Benefietactie voor Huize Ashiana ..
- Rusland: Etnel trok vorige week haar bewilliging in; Plein …..
- Bennie Miranda uit scherpe kritiek op president Santokhi: “…..
- Trump noemt Iraanse raketaanval op Amerikaanse basis in Qat…..
- Amazone Partij Suriname wacht af om richting te bepalen..
- Herdenken en vieren: 1 juli blijft een dag met twee gezicht…..
- Epilepsie en cognitieve ontwikkeling..
- Omicron Seafood N.V sollicitatie-oproep..
- FPP-voorzitter Ommen: “Ondernemer in Para bewust buitenspel…..
- SEOGS 2025 succesvol afgesloten na vier inspirerende dagen..
- BIBIS waarschuwt reizigers: ‘Houd u aan buitenlandse inreis…..
- Eskak: beschuldiging PL rond Javaans Nieuwjaar ongegrond en…..
- Handelmij Dawson N.V...
- Suriname reageert geschokt op overlijden van DNA-lid Patric…..
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..
- Vandalisten vernielen speeltoestellen Brasaplein..
- Ramdin houdt eerste OAS-vergadering in Antigua en Barbuda..
- Esajas: ‘SRD geen stabiele rekeneenheid meer’..
- Simons in Para: Simons: Decentralisatie wordt speerpunt van…..
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..