Vanaf morgen zaterdag 5 tot en met woensdag 9 juli, vindt in Jacana Resort en Prince Ballroom, een vijfdaagse benefietactie plaats voor Huize Ashiana. Honderden ouderen wonen in dit tehuis dat nodig renovatie behoeft. Er is ook een schrijnend tekort aan basale middelen.
Deze actie is bedoeld om het woongenot van de ouderen te verbeteren en te laten zien, dat we onze ouderen waarderen. Als samenleving dienen we onze ouderen de aandacht en waardigheid te geven die ze verdienen. De bewoners van Huize Ashiana hebben hun hele leven bijgedragen aan het land, nu is het tijd dat het land iets terugdoet. Elke dag zijn er stands met lekker eten & drinken, optredens van bekende Surinaamse bands en dansgroepen, Kraampjes met lokale producten, kunst & souvenirs.
Jörgen Raymann is de officiële ambassadeur van inzamelingsactie ‘Lobi fu wi Sranan’. Hij is alle vijf dagen aanwezig, ondersteunt elk blok met zijn stem, energie en uitstraling – en draagt onze boodschap uit in binnen- en buitenland. Zijn betrokkenheid laat zien hoe belangrijk deze missie is.
The post Benefietactie voor Huize Ashiana ..
- Trump herbevestigt wapenstilstand tussen Iran en Israël..
- Ministerie AWJ en bonden sluiten akkoord over betere arbeid…..
- Behoud gebouwd erfgoed..
- Coalitie was vooraf op de hoogte van Brunswijks voorbehoud …..
- OKB verklaart verkiezingsuitslag 2025 bindend..
- KPS houdt persconferentie over aanpak criminaliteit..
- Paniek aan de Goede Verwachtingweg na schietpartij uit rijd…..
- Suriname schittert op National Day Expo 2025 Osaka..
- Elias hamert op brede maatschappelijke discussie over olies…..
- Reactie op: Nieuwe parlementaire zittingsperiode start op 3…..
- Natio is klaar voor het WK – nu de FIFA nog..
- Digitale ID wordt verplicht gesteld bij overheidsdiensten..
- Suriname in de schijnwerpers op ‘Caribbean Experience 2025’…..
- Drones richten schade aan op Iraakse militaire bases..
- Chan Choenni bundelt 150 jaar Hindostaanse geschiedenis in …..
- Nieuwe raketaanval vanuit Iran ondanks wapenstilstand: Isra…..
- Surinaamse vlag wappert trots in Osaka: Sranan Dey brengt E…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank via openbare in…..
- KPS houdt rondmars op 130-jarig bestaan..
- Suriname treedt officieel toe tot OIC Labour Centre..
- Overuren bij KPS blijven structureel probleem..