De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) mag niet ontbreken in de regering na de verkiezingen van 25 mei 2025. Dat zegt ABOP-topper, parlementsvoorzitter Marinus Bee. Hij sprak tijdens viering van het 35-jarig bestaan van de partij zaterdagavond waar duizenden op zijn afgekomen. Bee vraagt om minimaal 20 zetels van het electoraat.
De stem van de ‘poti man’ is volgens Bee nu in het bestuur van het land. En als ABOP niet in de regering komt zal die stem wegvallen, meent Bee. Tegerlijkertijd riep hij de achterban op om geen ruzie te maken met elkaar vanwege politiek.
In zijn toespraak benadrukte Bee het sociaal beleid van de ABOP. ‘Wi o kenki a sani. Yu lek libi sma o de centraal’. Hij zei de partij wel degelijk in staat is om de verkiezingen te winnen, gelet op de massa die aanwezig was. ‘Wij moeten leiding geven aan dit land. If a bun gi den, a bun gi un ooktu. If den de in staat fu tjar a kondre, wi sa tjar in ooktu. En wo tjar en moro bun’, aldus Bee.
De inkomsten uit de olie- en gassector moeten gebruikt worden om het leven van burgers te verbeteren. ‘Deze kans mogen we niet missen’, stelt Bee. Hij tikte onderwerpen aan zoals gratis onderwijs, goede gezondheidszorg, voldoende huisvesting, veiligheid, een beter Suriname.
- Trump wil transgender sporters visum en toegang tot VS ontz…..
- ICT-lokaal Henry Hassankhan Scholengemeenschap heropent..
- Philip Alexander Tholel (89) Amsterdam 29-1-2025..
- Abigail Sastera Puls (35) Rotterdam 2-2-2025..
- Herman E. Gooding wordt vereeuwigd op oude werkplek..
- Meteodienst waarschuwt voor wateroverlast door aanhoudende …..
- Hof van Justitie tikt Openbaar Ministerie op de vingers..
- Column: Volle stadions trekken..
- Slijterij Commissaris Weythingweg beroofd van SRD 7 ton..
- Na aandringen vicepresident: Santokhi laat brandstofleverin…..
- SEOB: Al 62,6 procent van IMF-programma uitgevoerd..
- EBS: “Maak het uit of het gaat uit”..
- Roofoverval na opzettelijke aanrijding nabij Coropinabrug..
- Cubaanse migranten in Suriname: Goed georganiseerd en onder…..
- Bronto Somohardjo dient strafklacht in bij pg over Blauwe M…..
- Man in politiecel wegens illegaal wapenbezit..
- Victorie verslaat koploper Sudhar in thriller..
- Vrouw met schotwond afgezet bij SEH..
- Adhin vrijgesproken..
- SEOB pleit voor vervolgprogramma IMF..
- Minister Kuldipsingh grotendeels tevreden over prestaties..