De Algemene Bevrijdings- en Ontwikkelingspartij (ABOP) mag niet ontbreken in de regering na de verkiezingen van 25 mei 2025. Dat zegt ABOP-topper, parlementsvoorzitter Marinus Bee. Hij sprak tijdens viering van het 35-jarig bestaan van de partij zaterdagavond waar duizenden op zijn afgekomen. Bee vraagt om minimaal 20 zetels van het electoraat.
De stem van de ‘poti man’ is volgens Bee nu in het bestuur van het land. En als ABOP niet in de regering komt zal die stem wegvallen, meent Bee. Tegerlijkertijd riep hij de achterban op om geen ruzie te maken met elkaar vanwege politiek.
In zijn toespraak benadrukte Bee het sociaal beleid van de ABOP. ‘Wi o kenki a sani. Yu lek libi sma o de centraal’. Hij zei de partij wel degelijk in staat is om de verkiezingen te winnen, gelet op de massa die aanwezig was. ‘Wij moeten leiding geven aan dit land. If a bun gi den, a bun gi un ooktu. If den de in staat fu tjar a kondre, wi sa tjar in ooktu. En wo tjar en moro bun’, aldus Bee.
De inkomsten uit de olie- en gassector moeten gebruikt worden om het leven van burgers te verbeteren. ‘Deze kans mogen we niet missen’, stelt Bee. Hij tikte onderwerpen aan zoals gratis onderwijs, goede gezondheidszorg, voldoende huisvesting, veiligheid, een beter Suriname.
- RTL Nieuws-correspondent Sophie van Leeuwen vrijgelaten in …..
- Krijgsraad verwelkomt twee nieuwe leden..
- Trumps ontmanteling van USAID stremt zuurstof- en hiv-medic…..
- Ramadhin twijfelt aan ethische gedragscode NDP door ongefun…..
- Meteodienst: Kans op lichte buien..
- Joodse Gemeenschap Verzet Zich Tegen Etnische Zuivering in …..
- Vicepresident Brunswijk: “President Santokhi stopte brandst…..
- Parmessar: VKI enig lab voor keuring voedsel uit India..
- Kantonrechter oordeelt: CBB moet homo-stellen inschrijven i…..
- BESCHOUWING — Hoogmoed in boekvorm..
- Verontwaardiging over negatief advies dc Kabalebo op gemeen…..
- Bouw van twee high-rise overheidsflats in voorbereiding..
- Amoksi: Anti-corruptie wet in lijn brengen met VN-verdrag..
- Regeringsraad stelt financiële middelen beschikbaar voor ge…..
- Zanger Lava veert sterk terug met ‘Konde’..
- Krijgsraad twee nieuwe leden rijker..
- Dwangsommen tegen GBB lopen op tot in de miljoenen..
- 597 Netwerken: Verplichte vermogensregistratie en strikte e…..
- Krijgsraad aangevuld met twee leden..
- Hier zijn de uitslagen van de voetbalwedstrijden op 13 febr…..
- Santokhi: “Minister van Financiën kijkt naar mogelijkheden …..