De manier waarop NDP-voorzitter Jennifer Simons de gesprekken heeft gevoerd tijdens de onderhandelingen met samenwerkingspartners, heeft indruk gemaakt op de lijsttrekker van Alternatief 2020, Andrew Baasaron. ‘De commitment en openheid in de gesprekken tot nu toe, heeft hoop gegeven. Zij is een persoon die hart heeft voor Suriname’, zei hij in het programma Suriname Kiest op ..
Door Raoul Roeplal en Sam Blankendal | Interview onderaan het artikel
Volgens Baasaron is Simons een andere leider dan voormalig voorzitter Desi Bouterse. De NDP moet in de toekomst nog bewijzen als het veranderd is. Uit de gesprekken met Simons is het proces om tot zuivering te komen, aangekaart. Dat zou Simons met wijsheid en tact hebben gedaan, waardoor hoop is gegeven om samen het traject in te stappen.
Baasaron heeft het ook gehad over de samenwerking met de NDP in het verleden. Er was pijn en teleurstelling onder veel DOE’ers, vanwege de breuk in de coalitie in 2016. De gesprekken met de achterban zijn niet van een leien dakje gegaan, maar uiteindelijk heeft men elkaar gevonden.
Baasaron wordt de nieuwe ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. Hij zal afstand moeten doen van zijn directeurspositie in zijn eigen bedrijf. Hij zegt nu reeds in het proces te zijn om een directeur aan te trekken.
- Pigot verdedigt samenwerking NPS met NDP..
- Guyana: Zakenman Mohamed aangeklaagd voor belastingontduiki…..
- Pikin Slee ontwikkelt duurzaam model voor Maripa-olieproduc…..
- Hoofdstembureau Commewijne stelt verkiezingsresultaten vast…..
- Caricom-voorzitter Mottley feliciteert Simons met verkiezin…..
- Ondernemer beroofd van US$ 91.000 aan de Gongrijpstraat..
- Vluchten SLM gaan normaal door..
- VHP behaalt meeste stemmen in Commewijne..
- Nieuwe generatie pelotonscommandanten versterkt leger..
- Quincy King: ‘Mijn stem is mijn kracht en mijn reis is nog …..
- Ministerie Volksgezondheid ziet impact verhoogde tariefmaat…..
- ‘Coalitie geboren uit zonde, zal geen zegen kennen’..
- Bernharddorp werkt aan erkenning van oorspronkelijk grondge…..
- Stichting Hindostaanse Immigratie herdenkt 152 jaar immigra…..
- Assembleeleden tekenen condoleanceregister voor slachtoffer…..
- Ouderkamers in ziekenhuizen: nabijheid als medicijn..
- Constitutioneel Hof al bijna een maand stuurloos..
- Koniki en Jhagroe geselecteerd voor Caricom Young Professio…..
- Anita Juliette Agnes Noordijk-van Dijk..
- Bromfietser sterft onder vrachtwagen na inhaalmanoeuvre..
- Jeugdige bromfietser komt om bij frontale aanrijding..