De manier waarop NDP-voorzitter Jennifer Simons de gesprekken heeft gevoerd tijdens de onderhandelingen met samenwerkingspartners, heeft indruk gemaakt op de lijsttrekker van Alternatief 2020, Andrew Baasaron. ‘De commitment en openheid in de gesprekken tot nu toe, heeft hoop gegeven. Zij is een persoon die hart heeft voor Suriname’, zei hij in het programma Suriname Kiest op ..
Door Raoul Roeplal en Sam Blankendal | Interview onderaan het artikel
Volgens Baasaron is Simons een andere leider dan voormalig voorzitter Desi Bouterse. De NDP moet in de toekomst nog bewijzen als het veranderd is. Uit de gesprekken met Simons is het proces om tot zuivering te komen, aangekaart. Dat zou Simons met wijsheid en tact hebben gedaan, waardoor hoop is gegeven om samen het traject in te stappen.
Baasaron heeft het ook gehad over de samenwerking met de NDP in het verleden. Er was pijn en teleurstelling onder veel DOE’ers, vanwege de breuk in de coalitie in 2016. De gesprekken met de achterban zijn niet van een leien dakje gegaan, maar uiteindelijk heeft men elkaar gevonden.
Baasaron wordt de nieuwe ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. Hij zal afstand moeten doen van zijn directeurspositie in zijn eigen bedrijf. Hij zegt nu reeds in het proces te zijn om een directeur aan te trekken.
- WWF investeert 560.000 euro in Boven-Suriname en Para..
- ‘NDP heeft ondanks protest rond verkiezingsdashboard flink …..
- Pupillen Grietjebieschool, OS Jankilaan en Bloementuin geni…..
- Suriname verslaat Puerto Rico met 1-0; naar 3e ronde WK-k…..
- Jaden Montnor kopt Suriname in slotfase naar overwinning..
- DE KOORDDANSENDE OLIFANT..
- Miljoenen Guyanees oliegeld voor doop olieschip..
- PRO tevreden over gang van zaken rond coalitievorming..
- Rita Juliana Woei-Jet-Kong – Tjong -Tjin-Joe..
- Studente tijdens les overvallen in klaslokaal..
- Inhoud enveloppe bij huwelijksjubileum verhoogd..
- Korpschef: Er zal keihard worden opgetreden tegen daders br…..
- Kapitein Erowarte treurt om verlies zeven levens..
- “Geen sprake van fraude bij verkiezingen in Suriname”..
- WWF-Guianas start drie nieuwe projecten voor duurzaam bosbe…..
- NDP: Ied Ul-Adha roept op tot herstel, rechtvaardigheid en …..
- Stg. Vrienden van Suriname stuurt wederom hulpgoederen..
- EINDE RUSLAND TIJDPERK NPS..
- Gowricharn ontvangt internationale erkenning voor diasporao…..
- Broer gaat zus met houwer achter na; broer ingesloten..
- Nieuw bestuur autorally klub gaat voor innovatie..