De manier waarop NDP-voorzitter Jennifer Simons de gesprekken heeft gevoerd tijdens de onderhandelingen met samenwerkingspartners, heeft indruk gemaakt op de lijsttrekker van Alternatief 2020, Andrew Baasaron. ‘De commitment en openheid in de gesprekken tot nu toe, heeft hoop gegeven. Zij is een persoon die hart heeft voor Suriname’, zei hij in het programma Suriname Kiest op ..
Door Raoul Roeplal en Sam Blankendal | Interview onderaan het artikel
Volgens Baasaron is Simons een andere leider dan voormalig voorzitter Desi Bouterse. De NDP moet in de toekomst nog bewijzen als het veranderd is. Uit de gesprekken met Simons is het proces om tot zuivering te komen, aangekaart. Dat zou Simons met wijsheid en tact hebben gedaan, waardoor hoop is gegeven om samen het traject in te stappen.
Baasaron heeft het ook gehad over de samenwerking met de NDP in het verleden. Er was pijn en teleurstelling onder veel DOE’ers, vanwege de breuk in de coalitie in 2016. De gesprekken met de achterban zijn niet van een leien dakje gegaan, maar uiteindelijk heeft men elkaar gevonden.
Baasaron wordt de nieuwe ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie. Hij zal afstand moeten doen van zijn directeurspositie in zijn eigen bedrijf. Hij zegt nu reeds in het proces te zijn om een directeur aan te trekken.
- Caricom-verkiezingswaarnemers: Operationele en personeelsui…..
- Advocaat Spong ziet Simons niet als geschikte presidentskan…..
- Onderzoek verdwenen stembiljetten bij afdeling Fraude belan…..
- Bedlegerige vrouw komt om bij ‘mysterieuze’ brand..
- Overvallers mishandelen bejaarde vrouw en stelen kluis met …..
- VHP-Nederland: Laat het landsbelang boven partijbelang staa…..
- Politie zoekt eigenaren geparkeerde trucks Willem Campagnes…..
- Guyana’s olieproductie stijgt met succesvolle install…..
- Simons voldoet niet aan een voorwaarde om president te word…..
- Opruiming verkiezingsmateriaal gestart: dc vraagt hulp Open…..
- Rusland: ‘Ik heb mijn woord gegeven aan de NDP’..
- Showpromotor Goercharan wil Kool & The Gang naar Surina…..
- VLS: Onze kracht ligt in eenheid, niet in afkomst..
- CHS werkt aan verwerking van processen-verbaal, officiële z…..
- Henry Does: ‘NPS-voorzitter Rusland mist loyaliteit aan his…..
- Instituten leren omgaan met moderne technologie om bomen in…..
- Goudzoeker komt om bij noodlottig ongeval tijdens storm in …..
- Breaking: 225 DNA-stembiljetten op stembureau 333 vermist; …..
- Santokhi: ‘Gunstig als monumentale overheidspanden in hande…..
- Directeur e-Gov: ‘Niet kloppen verkiezingsdashboard beteken…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..