Ambassadeur Rashad Novruz van de Republiek Azerbeidzjan en zijn delegatie hebben op maandag 3 maart 2025 een werkbezoek gebracht aan minister Rishma Kuldipsingh van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ). Het doel van dit werkbezoek was om bilaterale en multilaterale betrekkingen tussen Azerbeidzjan en Suriname verder te ontwikkelen.
De ambassadeur en zijn delegatie zijn ontvangen in de vergaderzaal van het ministerie, waarbij er breedvoerig van gedachten werd gewisseld over de mogelijke samenwerking en kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen. Tijdens de bijeenkomst benadrukte minister Rishma Kuldipsingh het belang van het ontwikkelen van de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (KMO’s) in Suriname.
KMO’s vormen de ruggengraat van de economische ontwikkeling van een land. De bewindsvrouw verwacht verder dat de goede relatie wordt voortgezet en dat de landen elkaar zullen ondersteunen vooral op economisch gebied en handel. De minister kijkt uit naar investeringen vooral op onder andere het gebied van ondernemerschap.
Ambassadeur Rashad Novruz ziet veel mogelijkheden tussen Azerbeidzjan en Suriname op het gebied van handel en investeringen. Verder benadrukte de bewindsman het potentieel voor het verbeteren van de samenwerking op verschillende gebieden, waaronder economie, voedselzekerheid en de olie- en gassector. De ambassadeur kijkt uit naar duurzame en wederzijdse samenwerkingsverbanden gericht op innovatie, economische groei en kennisdeling.
- ‘Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje aan..
- Amerikaans bedrijf Firefly doet eerste maanlanding..
- Bromfiets dief aangehouden en in verzekering gesteld..
- Suriname achter protest tegen Venezolaanse provocatie in Gu…..
- Situatie Brantimakaweg te Weg naar Zee meer dan urgent..
- Verdachte herkend aan lichaamskenmerken en aangehouden na r…..
- Na moskeeën nu verbetering mandirs..
- Guyana en partners op standby na Venezolaanse militaire ope…..
- Quick Response Team houdt verdachte aan..
- KPS krijgt veiligheidsattributen van de Franse ambassade..
- Plein feliciteert Rusland bijvoorbaat met presidentschap..
- Amafo roept op tot nationale strijd tegen armoede..
- LEERKRACHTEN VERDIENEN RESPECT..
- VERRUWING EN MOREEL VERVAL: WIE GRIJPT IN?..
- Veel bewolking met kans op wat regen..
- Financiën bezorgd over energie-opwekking; vraagt samenlevin…..
- EU-landen dringen bij Zelensky aan op herstelen relatie met…..
- Maximilaan Melvin Brammerloo (50) Paramaribo 27-2-2025..
- Jamaicaanse regering aangespoord tot ‘volledige dekol…..
- Sampie: derde grote strijd van buskondre s’ma is om 100.000…..
- Notch verdiend langs Flora..