Ambassadeur Rashad Novruz van de Republiek Azerbeidzjan en zijn delegatie hebben op maandag 3 maart 2025 een werkbezoek gebracht aan minister Rishma Kuldipsingh van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ). Het doel van dit werkbezoek was om bilaterale en multilaterale betrekkingen tussen Azerbeidzjan en Suriname verder te ontwikkelen.
De ambassadeur en zijn delegatie zijn ontvangen in de vergaderzaal van het ministerie, waarbij er breedvoerig van gedachten werd gewisseld over de mogelijke samenwerking en kwesties van wederzijds belang tussen de twee landen. Tijdens de bijeenkomst benadrukte minister Rishma Kuldipsingh het belang van het ontwikkelen van de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (KMO’s) in Suriname.
KMO’s vormen de ruggengraat van de economische ontwikkeling van een land. De bewindsvrouw verwacht verder dat de goede relatie wordt voortgezet en dat de landen elkaar zullen ondersteunen vooral op economisch gebied en handel. De minister kijkt uit naar investeringen vooral op onder andere het gebied van ondernemerschap.
Ambassadeur Rashad Novruz ziet veel mogelijkheden tussen Azerbeidzjan en Suriname op het gebied van handel en investeringen. Verder benadrukte de bewindsman het potentieel voor het verbeteren van de samenwerking op verschillende gebieden, waaronder economie, voedselzekerheid en de olie- en gassector. De ambassadeur kijkt uit naar duurzame en wederzijdse samenwerkingsverbanden gericht op innovatie, economische groei en kennisdeling.
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..
- Oekraïne Tussen Mineralen en Oorlogsrealiteit..
- KROONPRINSEN..
- WAT TE DOEN MET DE OPBRENGSTEN UIT DE OLIE?..
- President Santokhi in Ramadan-boodschap: “Lastercampagnes b…..
- Krish Nannan Panday (96) ingeslapen..
- Jamaicaanse regering wil koning Charles afzetten..
- ALLE HENS AAN DEK VOOR OAS-FUNCTIE..
- CHINALCO-DEAL: EENZIJDIG AKKOORD TEN KOSTE VAN ONS ALLEN..
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..
- VHP benadrukt belang van spirituele groei en verzoening tij…..
- OW draagt ‘water naar zee’ aan de Brantimakkawe…..
- Guyanese president: Venezolaans patrouilleschip dringt olie…..
- IMF KLAAR MET SURINAME..
- STEMMEN VOLKSVERTEGENWOORDIGERS VOOR ZICHZELF OF VOOR ONS?..
- Strafeis van tussen de 1,5 tot 8 jaar in spraakmakende corr…..
- Wijze van stemmen op een AvA – mondeling of schriftel…..
- VAN HANGMAT NAAR HELIKOPTER..
- Guyana: Venezolaans schip is olieblok in Guyanese wateren b…..
- Erkenning voor Winti groeit: 10 jaar leiderschap van Okomfo…..