Woorden van PRO-voorzitter Gerold Sewcharan bij de officiële presentatie van de lijst van DNA-kandidaten van samenwerkende partijen A20, DOE en PRO. De lijsttrekker is officieel Andrew Baasaron. Voorganger Steven Reyme staat op de tweede plaats, PRO-voorzitter en advocaat Gerold Sewcharan is derde, op nummer vier staat Fairouz Fredison van A20, gevolgd door DOE-politiek leider Carl Breeveld op nummer vijf en op plaats zes volgt de tweede vrouw in de top zes, advocaat Joan Nibte van PRO. Reyme betoogde over het kruispunt waarop Suriname zich bevindt en de noodzaak van een nieuwe politieke koers.
Lijsttrekker Baasaron benadrukte dat de politieke combinatie het niet alleen zal kunnen doen bij de benutting van de enorme potentie die ons land bezit.
DOE-politiek leider Carl Breeveld liet in zijn spreekbeurt zijn licht schijnen over het belang van dienstbaar leiderschap, in het creëren van een dienstbare samenleving.
Op de voorlopige A20 combinatielijst prijken nog een aantal bekenden uit de samenleving, waaronder psycholoog Harry Mungra, levensmiddelentechnoloog Ricky Stutgard, ondernemer Robby Holband, voorganger en onderneemster Gloria Lie Kwie Sjoe, onderwijzer en ondernemer Rashly Resida, Steven Alfaisi (voorzitter DOE), ondernemer Samuel Kuik, Marlon Hoogdorp (CDS directeur), sociaal werker Lorenzo Irion en Yvonne Christiaans. De A20-DOE-PRO combinatie presenteert zich als een alternatief voor de gevestigde politiek. Het wil het volk overtuigen van de noodzaak tot verandering.
- De maat is vol: Apoera, Washabo, Section en VIDS procederen…..
- Suriname en Zuid-Amerikaanse landen werken samen aan behoud…..
- Wie is de zijspanpartij van VHP en van NDP?..
- Japan kampt met ergste bosbrand in decennia..
- Medewerkers Telesur en Diakonessenhuis doorlopen SAO-traini…..
- KPS moet vaste communicatiestrategie volgen bij instroompro…..
- Volksgezondheid op Wereld Obesitas Dag: 50 procent Surinaam…..
- Actie NVB-medewerkers treft schoolkinderen en leerkrachten:…..
- Ramsukul: ‘VHP heeft vanaf 2020 gewerkt aan grondenrechtenv…..
- Gummels: ‘Mijn politieke overstap hoeft niet de reden van o…..
- Bewolking, wat regen en ook zonneschijn..
- SAO traint personeel Telesur en Diakonessenhuis in printpla…..
- Quick Response Team houdt verdachte e-biker aan..
- Trump stopt tijdelijk alle militaire hulp aan Oekraïne..
- Lilawatie Sadhoe – Soebdhan (80) Vijfderijweg# 128 1-…..
- Anton Donald Starke (87) Den Haag, Nederland 1-3-2025..
- Trump dreigt zijn geduld te verliezen..
- The Future of Leadership & Business with AI 2025: Kans …..
- Bromfiets dief in verzekering gesteld..
- Chinese fabrikanten bereiden zich voor op nieuwe tariefverh…..
- Canadese consumenten kiezen voor lokale merken uit protest …..