Woorden van PRO-voorzitter Gerold Sewcharan bij de officiële presentatie van de lijst van DNA-kandidaten van samenwerkende partijen A20, DOE en PRO. De lijsttrekker is officieel Andrew Baasaron. Voorganger Steven Reyme staat op de tweede plaats, PRO-voorzitter en advocaat Gerold Sewcharan is derde, op nummer vier staat Fairouz Fredison van A20, gevolgd door DOE-politiek leider Carl Breeveld op nummer vijf en op plaats zes volgt de tweede vrouw in de top zes, advocaat Joan Nibte van PRO. Reyme betoogde over het kruispunt waarop Suriname zich bevindt en de noodzaak van een nieuwe politieke koers.
Lijsttrekker Baasaron benadrukte dat de politieke combinatie het niet alleen zal kunnen doen bij de benutting van de enorme potentie die ons land bezit.
DOE-politiek leider Carl Breeveld liet in zijn spreekbeurt zijn licht schijnen over het belang van dienstbaar leiderschap, in het creëren van een dienstbare samenleving.
Op de voorlopige A20 combinatielijst prijken nog een aantal bekenden uit de samenleving, waaronder psycholoog Harry Mungra, levensmiddelentechnoloog Ricky Stutgard, ondernemer Robby Holband, voorganger en onderneemster Gloria Lie Kwie Sjoe, onderwijzer en ondernemer Rashly Resida, Steven Alfaisi (voorzitter DOE), ondernemer Samuel Kuik, Marlon Hoogdorp (CDS directeur), sociaal werker Lorenzo Irion en Yvonne Christiaans. De A20-DOE-PRO combinatie presenteert zich als een alternatief voor de gevestigde politiek. Het wil het volk overtuigen van de noodzaak tot verandering.
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..
- Ramdin: Chinalco deal niet van de tafel..
- Omgeving Slavernijmonument Amsterdam wordt grondig aangepak…..
- Leiderschap is ondankbaar!..
- VLS verwijt SPA en PALU ouderwets denken..
- 5 Zuid-Amerikaanse landen steunen OAS kandidatuur Ramdin..
- Ambassadeur Azerbeidzjan ziet bilaterale mogelijkheden in h…..
- Suriname klaar voor olie- en gasexploratie met Shell, Total…..
- Rijstboeren in Wageningen in nood door watertekort en stijg…..
- Azerbeidzjan en Suriname bespreken mogelijkheden voor samen…..
- Zwaar gewapende mannen plegen overval..
- Weg naar Zee wordt tot rampgebied verklaard; voorbereiding …..
- OKB traint ressort coördinatoren..
- Gewapende beroving op magazijn aan de Eduard Abrahamsweg..
- Harold Orlando Ravenberg..
- Wereld Obesitas Dag: het gevaar van obesitas voor de gezond…..
- Verontrustende cijfers over obesitas..
- Minister EZ leest voor de kinderen van O.S. R.A. Tammenga..