NDP-kandidaat en voormalig vicepresident Ashwin Adhin heeft tijdens de slotmassameeting van de NDP hard uitgehaald naar het beleid van de afgelopen vijf jaar. Hij benadrukte dat Suriname de meest corruptieve regering heeft met maar liefst 115 schandalen.
ADVERTENTIE
“Honderden miljoenen dollars zijn verkwist, geld dat bestemd was voor gezondheidszorg en het verbeteren van de levenskwaliteit van onze mensen,” stelde Adhin. Hij benadrukte dat het niet slechts om cijfers gaat, maar om “verloren kansen, verwoeste projecten en gebroken beloftes.”
De oud-vicepresident voerde aan dat Suriname al vóór de verwachte olie-inkomsten in zwaar weer verkeerde, maar dat het wanbeleid onder leiding van president Chan Santokhi de situatie aanzienlijk heeft verslechterd. Hij verwees daarbij onder meer naar de stijgende winkelprijzen, stagnerende lonen en toenemende armoede. “Vijf jaar lang zijn studenten ontmoedigd in plaats van gemotiveerd,” aldus Adhin.
Hij pleitte voor diepgaande hervormingen in het onderwijs, waaronder kosteloze toegang tot hoger onderwijs – ook internationaal – en investeringen in de kwaliteit van docenten en onderwijsinstellingen zoals de militaire academie. “Onderwijs is het fundament van elke ontwikkelde samenleving. Als we leerplicht serieus nemen, moeten we ook investeren in de mensen die het onderwijs dragen.”
Ook op het gebied van huisvesting is volgens Adhin sprake van stilstand. “Er zijn nauwelijks huizen gebouwd. Het volk verdient perspectief.”
Tot slot richtte hij zich rechtstreeks tot de kiezers: “Het is tijd om onze stem te laten horen. We moeten opkomen voor onze rechten. Ja, het zijn moeilijke tijden, maar we mogen ons hoofd niet laten hangen. De toekomst ligt in onze handen.”
- Simons: “We gaan geen geld van het volk stelen, we gaan cor…..
- Chaotische verkiezingen..
- Leerlingen O.S. Garnizoenspad oriënteren zich bij LVV Wanic…..
- KRACHTMETING..
- VSB roept kiezers op tot bewuste keuze bij verkiezingen 202…..
- Slachtoffers zwaar mishandeld bij gewapende overval op zink…..
- USV: Valse hoop en manipulatie – stemadvies voor 25 mei..
- India-uniformen eerst naar militairen met hoogste nood..
- Quick Response Team West ingesteld..
- Santokhi vertilde zich aan de crisis én zichzelf..
- VHP sluit sfeervol verkiezingscampagne af..
- Defensieminister: “Vouwen stembiljetten ook ten dienste van…..
- Roeplal: Journalistiek, geen gevecht met politici; strijd v…..
- DOE: Laat je niet opzwepen door de politiek, stootgroepen o…..
- “Er is geen kans om te frauderen bij verkiezingen”..
- DSB keert SRD 200 miljoen dividend uit na recordwinst..
- Laatste massameeting NPS: ‘We gaan afrekenen met etnische p…..
- Mars van hoop en gebed markeert einde PL-campagne..
- Simons: NDP klaar om land te besturen na 25 mei..
- SWM-directeur Lienga: ‘Als we vanaf het begin middelen hadd…..
- Minister Mathoera weerspreekt beschuldigingen inzake Milita…..