NDP-kandidaat en voormalig vicepresident Ashwin Adhin heeft tijdens de slotmassameeting van de NDP hard uitgehaald naar het beleid van de afgelopen vijf jaar. Hij benadrukte dat Suriname de meest corruptieve regering heeft met maar liefst 115 schandalen.
ADVERTENTIE
“Honderden miljoenen dollars zijn verkwist, geld dat bestemd was voor gezondheidszorg en het verbeteren van de levenskwaliteit van onze mensen,” stelde Adhin. Hij benadrukte dat het niet slechts om cijfers gaat, maar om “verloren kansen, verwoeste projecten en gebroken beloftes.”
De oud-vicepresident voerde aan dat Suriname al vóór de verwachte olie-inkomsten in zwaar weer verkeerde, maar dat het wanbeleid onder leiding van president Chan Santokhi de situatie aanzienlijk heeft verslechterd. Hij verwees daarbij onder meer naar de stijgende winkelprijzen, stagnerende lonen en toenemende armoede. “Vijf jaar lang zijn studenten ontmoedigd in plaats van gemotiveerd,” aldus Adhin.
Hij pleitte voor diepgaande hervormingen in het onderwijs, waaronder kosteloze toegang tot hoger onderwijs – ook internationaal – en investeringen in de kwaliteit van docenten en onderwijsinstellingen zoals de militaire academie. “Onderwijs is het fundament van elke ontwikkelde samenleving. Als we leerplicht serieus nemen, moeten we ook investeren in de mensen die het onderwijs dragen.”
Ook op het gebied van huisvesting is volgens Adhin sprake van stilstand. “Er zijn nauwelijks huizen gebouwd. Het volk verdient perspectief.”
Tot slot richtte hij zich rechtstreeks tot de kiezers: “Het is tijd om onze stem te laten horen. We moeten opkomen voor onze rechten. Ja, het zijn moeilijke tijden, maar we mogen ons hoofd niet laten hangen. De toekomst ligt in onze handen.”
- Ramadhin: “Roep om betere zorg gehoord en beantwoord”..
- Column: Borrelpraat no. 872..
- Somohardjo: VHP komt met Javaanse vicepresidentskandidaat..
- Nationaal Archief Suriname en Nederland versterken samenwer…..
- USV: ‘Wij vragen geen ode – wij vragen om daden’..
- WEGENPROJECTEN IN HET VERKIEZINGSJAAR ROEPEN VRAGEN OP..
- BUSINESS AS USUAL..
- Nieuw sportveld en logeergebouw in Godoholo..
- RBT- Midden houdt manspersoon aan voor verduistering..
- Vrouw met pepermunt aangehouden waarin drugs was verwerkt o…..
- Missie SHK verzorgt Pediatric Basic Life trainingen aan zor…..
- Eerste steenlegging bouw overdekte openlucht crematiezaal t…..
- Verkiezingsvoorlichting ook voor Blindencentrum..
- SVV U21-jongens volleybalkampioen..
- Rover rukt ketting van gepensioneerde man weg..
- Santokhi fietst met 1.700 deelnemers: logistieke problemen …..
- Politici creëren graag preferente werkelijkheden..
- Onderminister Biza: “Verkiezingen gaan normaal door”..
- Amerikaanse oud-president Biden heeft agressieve vorm van p…..
- Dame geraakt door schot uit illegaal vuurwapen..
- Vicepresident of Vechter?..