De ABOP zal met vier ministers vertegenwoordigd zijn in het kabinet van president-elect Jennifer Geerlings-Simons. De partij van Ronnie Brunswijk, die bij de verkiezingen opnieuw een sleutelpositie in de formatie verwierf, claimt strategische ministersposten in de nieuwe regering.
Bekende en nieuwe gezichtenSuriname suriname verneemt dat Marinus Bee, oud-voorzitter van De Nationale Assemblee (DNA), is voorgedragen voor het ministerie van Binnenlandse Zaken (Biza). David Abiamofo, de huidige minister van Natuurlijke Hulpbronnen (NH), mag zijn werk voortzetten.
Een opvallende naam op de lijst is die van jurist Harish Monorath, beoogd minister van Justitie en Politie (Juspol). Monorath was tussen 2010 en 2015 assembleelid. De vierde kandidaat is Miquella Huur, die het ministerie van Regionale Ontwikkeling (RO) zal leiden.
Het is nog niet officieel bekend wanneer de ministers zullen worden beëdigd. President-elect Simons moet de voordrachten nog goedkeuren. Ook zal de procureur-generaal worden gevraagd een antecedentenonderzoek uit te voeren.
- Surinames Blok 66-deal: Kans op rijkdom of recept voor afha…..
- BREAKING NEWS: ‘Bordo’ uitgeleverd aan Frankrijk na arresta…..
- Bordo uitgeleverd aan Frankrijk..
- Synergy 360 lanceert digitaal inkoopplatform voor Suriname …..
- Franse media melden uitlevering van Joel ‘Bordo’ Martinus a…..
- Misi Keti Koti-verkiezing viert vijftiende editie..
- Ambassadeur van Indonesië overhandigt geloofsbrieven aan pr…..
- Ambassade van Suriname in Guyana faciliteert ‘Diplomaat voo…..
- Rahemal: 18 jaar wateroverlast door structureel falen..
- Kapitein Walden in ere hersteld: ‘De traditie wordt levend …..
- Jonge Guyanese vervult ceremoniële ambassadeursrol voor Sur…..
- Indonesische ambassadeur overhandigt geloofsbrieven aan San…..
- Miljoenenfonds bij KPS biedt financiële zekerheid voor poli…..
- 20 BAVP’ers getraind in handhaving Tabakswet..
- SEOGS: Hoe ‘local content’ echt van de grond moet komen..
- 1,8 miljoen euro voor groene energie in Suriname via Vlaams…..
- KLM-vlucht vertraagd door technisch probleem..
- PAHO werkt met partners aan nieuw Caribisch gezondheids- en…..
- Meer zon, maar nog steeds onweersbuien..
- Principeovereenkomst tussen regering en RAVAKSUR Plus over …..
- SCVU is Koi Carper de baas..