INGEZONDEN
“Doe uw mond open ten bate van de stomme, ten behoeve van het recht van allen die wegkwijnen; open uw mond oordeel rechtvaardig, verschaf de verdrukte en nooddruftige recht. “ Spreuken 31:8-9ADVERTISEMENT
Wij staan aan de vooravond van onze vrije en geheime nationale verkiezing. Voor velen een spannend gebeuren, voor anderen inspanning, stressvol en weer anderen een ontspannend en plezierig gebeuren. Echter, voor dit land Suriname, bepalend voor onze toekomst.ADVERTISEMENT
“Wij roepen de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen”
Wij doen een beroep aan de regeerders, de politici en het volk om met alle respect, eerbied en in het bijzonder in liefde met elkaar om te gaan, ondanks de meningsverschillen die wij als mens altijd zullen hebben, maar dat wij onze frustraties niet de vrije loop laten met alle gevolgen van dien. Daarom roepen wij de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen.
Wij, als stichting Begi & Wroko, zien biddend samen met andere bidders de verkiezing tegemoet namens dit land Suriname en het volk, zoals staat in de bovenstaande tekst tot God. Geïnspireerd door het volkslied met de woorden ‘God zij met ons Suriname’; ‘Hij verheffe ons heerlijk land’; ‘recht en waarheid maken vrij’; ‘Gado de wi Fesiman’.
Laat ons dit nemen als centraal punt wetende dat wat het resultaat op 25 mei 2025 ook zal uitwijzen dat God dat heeft toegelaten, omdat de Here de gebeden hoort en verhoort. En met het resultaat zal de Heer ook voor de uitkomst van dit land zorgen, want Hij is het die het land zal verheffen.
Stichting Begi & Wroko (E-mail: begi.wroko@hotmail.com)
- Promotieonderzoek legt verband tussen mishandeling en ontwi…..
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..
- President Santokhi opent 45e Lions District Convention in S…..
- Artiesten moeten first time voters aanmoedigen te gaan stem…..
- Black voert vrouw van collega onder valse voorwendsels weg..
- Burgers kleden zich ten onrechte als militair – OPTSU eist …..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..
- OBBS legt schoolvervoer per direct stil: Financiële problem…..
- Boosterstation duurzame oplossing voor waterdrukproblemen..
- Brunswijk waarschuwt electoraat voor verkoop van stemkaarte…..
- ABOP sluit samenwerking met geen enkele partij uit..
- RVI, rechtvaardige intentie vereist rechtsstatelijke verank…..
- Drukproces definitieve RR-stembiljetten gestart..
- Staatsolie boekt omzet van US$ 735 miljoen in boekjaar 2024..
- President geeft startsein verharden Gangaram Pandayweg..
- CAMOUFLAGEMARS..