INGEZONDEN
“Doe uw mond open ten bate van de stomme, ten behoeve van het recht van allen die wegkwijnen; open uw mond oordeel rechtvaardig, verschaf de verdrukte en nooddruftige recht. “ Spreuken 31:8-9ADVERTISEMENT
Wij staan aan de vooravond van onze vrije en geheime nationale verkiezing. Voor velen een spannend gebeuren, voor anderen inspanning, stressvol en weer anderen een ontspannend en plezierig gebeuren. Echter, voor dit land Suriname, bepalend voor onze toekomst.ADVERTISEMENT
“Wij roepen de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen”
Wij doen een beroep aan de regeerders, de politici en het volk om met alle respect, eerbied en in het bijzonder in liefde met elkaar om te gaan, ondanks de meningsverschillen die wij als mens altijd zullen hebben, maar dat wij onze frustraties niet de vrije loop laten met alle gevolgen van dien. Daarom roepen wij de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen.
Wij, als stichting Begi & Wroko, zien biddend samen met andere bidders de verkiezing tegemoet namens dit land Suriname en het volk, zoals staat in de bovenstaande tekst tot God. Geïnspireerd door het volkslied met de woorden ‘God zij met ons Suriname’; ‘Hij verheffe ons heerlijk land’; ‘recht en waarheid maken vrij’; ‘Gado de wi Fesiman’.
Laat ons dit nemen als centraal punt wetende dat wat het resultaat op 25 mei 2025 ook zal uitwijzen dat God dat heeft toegelaten, omdat de Here de gebeden hoort en verhoort. En met het resultaat zal de Heer ook voor de uitkomst van dit land zorgen, want Hij is het die het land zal verheffen.
Stichting Begi & Wroko (E-mail: begi.wroko@hotmail.com)
- Defensie werft nieuwe militairen..
- Condor en Livo openen volleybal play-off met enerverende ze…..
- Column: Gefocust blijven..
- Nieuwe rechter Sanches ‘bijzondere aanwinst’ voor rechtspra…..
- Integriteit in de gezondheidszorg is geen keuze, maar een v…..
- President lanceert digitale projecten op AdeKUS: ‘Deel van …..
- Ramadhin adviseert op lijsttrekkers te stemmen..
- Albina strijdt verder: Motivatie als wapen tegen structuree…..
- Optsu en D-TV Express dagen Santokhi en Rapar voor de recht…..
- Ondanks subsidietekort: AHKCO wil zich blijven profileren i…..
- Kasi Trading maakt herstart met verzilvering Foodvouchers..
- Sibibusi Beweging: Democratie vraagt betrokkenheid..
- NDP: Bouwen aan een duurzaam en inclusief groeimodel..
- A20: ‘bevolking is moe van traditionele politiek’..
- Koewarasan heeft doorgangshuis voor binnenlandbewoners..
- Islamitische Ontwikkelingsbank keurt USD 1,32 miljard goed …..
- Hoger beroep aangetekend tegen vonnis Wan Okasi..
- Bouwsector Suriname krijgt nieuwe impuls door olie-invester…..
- Santokhi: ‘Diaspora, arbeidsmigratie en opleiding zijn de p…..
- Staat gaat in hoger beroep tegen vonnis zaak Wan Okasi..
- Jongeren van Surinaamse afkomst in Nederland worden klein g…..