INGEZONDEN
“Doe uw mond open ten bate van de stomme, ten behoeve van het recht van allen die wegkwijnen; open uw mond oordeel rechtvaardig, verschaf de verdrukte en nooddruftige recht. “ Spreuken 31:8-9ADVERTISEMENT
Wij staan aan de vooravond van onze vrije en geheime nationale verkiezing. Voor velen een spannend gebeuren, voor anderen inspanning, stressvol en weer anderen een ontspannend en plezierig gebeuren. Echter, voor dit land Suriname, bepalend voor onze toekomst.ADVERTISEMENT
“Wij roepen de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen”
Wij doen een beroep aan de regeerders, de politici en het volk om met alle respect, eerbied en in het bijzonder in liefde met elkaar om te gaan, ondanks de meningsverschillen die wij als mens altijd zullen hebben, maar dat wij onze frustraties niet de vrije loop laten met alle gevolgen van dien. Daarom roepen wij de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen.
Wij, als stichting Begi & Wroko, zien biddend samen met andere bidders de verkiezing tegemoet namens dit land Suriname en het volk, zoals staat in de bovenstaande tekst tot God. Geïnspireerd door het volkslied met de woorden ‘God zij met ons Suriname’; ‘Hij verheffe ons heerlijk land’; ‘recht en waarheid maken vrij’; ‘Gado de wi Fesiman’.
Laat ons dit nemen als centraal punt wetende dat wat het resultaat op 25 mei 2025 ook zal uitwijzen dat God dat heeft toegelaten, omdat de Here de gebeden hoort en verhoort. En met het resultaat zal de Heer ook voor de uitkomst van dit land zorgen, want Hij is het die het land zal verheffen.
Stichting Begi & Wroko (E-mail: begi.wroko@hotmail.com)
- Onweersbuien in de middag..
- Vaklassers gecertificeerd dankzij SAO en Staatsolie Foundat…..
- Poetin komt niet naar gesprek met Zelensky in Istanbul, ook…..
- HELEN THERESIA SY A FOEK – TDLOHREG, door ons allemaa…..
- Rita Norine Harry (71) Den Haag 8-5-2025..
- OM eist vier jaar cel tegen religieus leider voor verkracht…..
- Huis-aan-huis bezorging oproepingskaarten afgerond..
- 144 jubilarissen geëerd voor trouwe dienst Kabinet Presiden…..
- Bee blikt terug op vijf jaar voorzitterschap: “107 wetten, …..
- Somohardjo: Ramsaran blijft thuis..
- Column: Samen verder..
- Man neergeschoten na woordenwisseling over gestolen goud..
- Officier van Justitie eist vier jaar celstraf tegen religie…..
- Directeur Hakrinbank: Financiering Royalties Voor Iedereen …..
- Adhin: “Zogenaamde interne strijd is maaksel van social med…..
- Dikan: ‘Geef de districten meer zeggenschap en een eigen bu…..
- Senioren ontvangen RVI-certificaten: eerste uitbetaling via…..
- VP is no show bij ‘Meet and Chill with Bigi Bravo’..
- Paus Leo: ‘Alles in het werk’ stellen voor were…..
- OM acht verkrachting bewezen; eist vier jaar tegen voorgang…..
- Volleybalsters Yelyco 2 verrassend op voorsprong in vrouwen…..