INGEZONDEN
“Doe uw mond open ten bate van de stomme, ten behoeve van het recht van allen die wegkwijnen; open uw mond oordeel rechtvaardig, verschaf de verdrukte en nooddruftige recht. “ Spreuken 31:8-9ADVERTISEMENT
Wij staan aan de vooravond van onze vrije en geheime nationale verkiezing. Voor velen een spannend gebeuren, voor anderen inspanning, stressvol en weer anderen een ontspannend en plezierig gebeuren. Echter, voor dit land Suriname, bepalend voor onze toekomst.ADVERTISEMENT
“Wij roepen de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen”
Wij doen een beroep aan de regeerders, de politici en het volk om met alle respect, eerbied en in het bijzonder in liefde met elkaar om te gaan, ondanks de meningsverschillen die wij als mens altijd zullen hebben, maar dat wij onze frustraties niet de vrije loop laten met alle gevolgen van dien. Daarom roepen wij de volksvertegenwoordigers op het respect hoog in het vaandel te dragen.
Wij, als stichting Begi & Wroko, zien biddend samen met andere bidders de verkiezing tegemoet namens dit land Suriname en het volk, zoals staat in de bovenstaande tekst tot God. Geïnspireerd door het volkslied met de woorden ‘God zij met ons Suriname’; ‘Hij verheffe ons heerlijk land’; ‘recht en waarheid maken vrij’; ‘Gado de wi Fesiman’.
Laat ons dit nemen als centraal punt wetende dat wat het resultaat op 25 mei 2025 ook zal uitwijzen dat God dat heeft toegelaten, omdat de Here de gebeden hoort en verhoort. En met het resultaat zal de Heer ook voor de uitkomst van dit land zorgen, want Hij is het die het land zal verheffen.
Stichting Begi & Wroko (E-mail: begi.wroko@hotmail.com)
- Innovatieve financiering voor de overheidsbegroting: DNL’s …..
- Emelina Eleonora Zwennicker (94) Paramaribo 12-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Boyke’s dubbele job: ambtena…..
- Nieuwe MZ-polikliniek op Soekoenale opgeleverd..
- Opsporing militair Giavero Orveo Dors..
- Ivan Fernald: “Suriname verdient beleid dat mensen echt uit…..
- Volleybalsters Yelyco 4 houden seizoen levend na enerverend…..
- Extra beveiling hoofdstembureau Paramaribo in NIS..
- Parbo introduceert nieuw verpakkingsdesign..
- Woningnood blijft ondanks veel beloftes..
- Onderminister Ramsukul luidt noodklok over kartelvorming bi…..
- EAS lanceert toekomstgericht Elektriciteitssectorplan..
- India schenkt ICT-lokaal aan Natin..
- AOV’ers krijgen deze maand extra uitkering van SRD 2.100..
- Zeventien kandidaten officieel gecertificeerd als corruptie…..
- President Santokhi trapt jubileumjaar Parbo af met speciale…..
- Regering lanceert bouwprojecten via PPP..
- Rechter stelt schikking voor in zaak-Wan Okasi..
- Nepagent gearresteerd na oplichting jongeren..
- Ondro-osso trekker Rafael Lutchman zal zich ongeacht verkie…..
- Ophef over vordering wijziging tenlastelegging SLM-cocaïnez…..