Vandaag is de laatste kans om de mini-expo van St. Elisabethschool 1 te bezoeken. De tentoonstelling, die op 12 augustus van start ging, biedt een podium aan talentvolle leerlingen van de richting Vormgeving van de School voor Jong Talent Suriname (SJTS). Bezoekers zijn welkom van 8.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur.
De school voor jong talent bestaat uit drie GLO-scholen die tijdens schooltijd dagelijks extra muziek, dans, sport of vormgeving aanbieden. Het gaat om De Kathedrale Koorschool (dans en muziek), St. Elisabeth 2 (sport) en St. Elisabeth 1 (vormgeving). Deze laatste richting gaat inmiddels haar derde schooljaar in en biedt leerlingen lessen in handenarbeid, textiele werkvormen en tekenen. Daarbij maken de kinderen kennis met diverse culturele vormgevingsaspecten, zoals tembe en inheems vlechtwerk. Zo ontwikkelen zij hun creatieve vaardigheden en een bredere kijk op ruimtelijke vormgeving.
Tijdens de mini-expo worden werkstukken van het afgelopen schooljaar gepresenteerd, variërend van kleurrijke tekeningen tot ambachtelijk vervaardigde objecten. De school nodigt het publiek van harte uit en benadrukt dat een vrijwillige bijdrage altijd welkom is.
- Hoofd Examenbureau roept op tot rust en focus voor 1200 AVO…..
- ‘Ik ben in mijn goede naam en eer aangetast’, zegt Gangabis…..
- DNA keurt Begroting 2025 goed..
- Robinhood-trainer Gödeken: ‘We weten wat de kansen en bedre…..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- ‘Economische Zaken vervult een ondersteunende en faciliëren…..
- Digitalisering en preventie centraal in nieuwe gezondheidsa…..
- Currie: ‘Oplossing lerarentekort middelbaar onderwijs vergt…..
- Vijftienjarige leerling Mulo Hockeystraat stapt uit het lev…..
- Minister Bouva roept op: ‘gebruik de juiste landkaart van S…..
- Bewoners Wanica in verzet tegen vestiging Gold Grams..
- SBF-dialoog hervorming pensioenstelsel: ‘Van vallen naar op…..
- Noersalim zal misstanden op LVV streng aanpakken..
- Update: Tiener springt van brug.
- Veehoudersbond wenst snelle import melkkoeien uit Brazilië..
- Financiële tekorten bedreigen continuïteit vuilophaal..
- TCT en IDB bespreken stappen om luchtvaartpositie te herste…..
- Art gallery Wi Eygi Du betreurt heengaan George Ramjiawansi…..
- SRS 60 jaar: ‘Bij ons hebben Surinaamse muzikanten een uitl…..
- Jeugdraad en DNA-voorzitter Adhin werken aan toekomstige je…..