Vandaag is de laatste kans om de mini-expo van St. Elisabethschool 1 te bezoeken. De tentoonstelling, die op 12 augustus van start ging, biedt een podium aan talentvolle leerlingen van de richting Vormgeving van de School voor Jong Talent Suriname (SJTS). Bezoekers zijn welkom van 8.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 18.00 uur.
De school voor jong talent bestaat uit drie GLO-scholen die tijdens schooltijd dagelijks extra muziek, dans, sport of vormgeving aanbieden. Het gaat om De Kathedrale Koorschool (dans en muziek), St. Elisabeth 2 (sport) en St. Elisabeth 1 (vormgeving). Deze laatste richting gaat inmiddels haar derde schooljaar in en biedt leerlingen lessen in handenarbeid, textiele werkvormen en tekenen. Daarbij maken de kinderen kennis met diverse culturele vormgevingsaspecten, zoals tembe en inheems vlechtwerk. Zo ontwikkelen zij hun creatieve vaardigheden en een bredere kijk op ruimtelijke vormgeving.
Tijdens de mini-expo worden werkstukken van het afgelopen schooljaar gepresenteerd, variërend van kleurrijke tekeningen tot ambachtelijk vervaardigde objecten. De school nodigt het publiek van harte uit en benadrukt dat een vrijwillige bijdrage altijd welkom is.
- Opmerkelijk – Snelweg in Pennsylvania (VS) vol hotdogs..
- Structurele maatregelen voorkeur geven boven populisme..
- Winkeldiefstal drijft prijzen omhoog in het VK..
- Wrede rouw: weduwe twerkt naast de kist van haar man..
- Essed: “Slechts helft van ministersteam regering-Simons ges…..
- Weetje van de dag – Vandaag in 1784: Russen beginnen zich i…..
- India en Pakistan domineren melkgroei, EU raakt achterop..
- Trofeejagers doden jonge leeuw Blondie in Zimbabwe: “Ze lok…..
- India handhaaft Russische olie-import ondanks dreigementen …..
- Open dag FHR: ‘De echte uitdaging begint nu pas’..
- Simone Badal pleit voor Caribisch kankeronderzoek..
- Jess Glynne boos op het Witte Huis om misbruik van lied..
- Pamela Anderson en Liam Neeson zorgen voor speculatie..
- Dua Lipa krijgt Kosovaarse nationaliteit van president..
- Priyanka Chopra mogelijk terug in Bollywood met ‘Love &…..
- IDB wijst op contractbreuk Suriname bij uitvoering vonnis V…..
- Dagblad Suriname, maandag 4 augustus 2025..
- Essed: helft ministersteam lijkt geschikt..
- Populistische liefdadigheid bij gebrek aan armoedebeleid..
- Cultuur, regen en ritme kleuren festivalweekend in Nickerie..
- Geef slachtoffers een stem in de rechtszaal..