PARAMARIBO — De politie was vrijdagmiddag bezig met onderzoek naar verdwenen spullen op het kabinet van first lady Mellisa Santokhi-Seenacherry. Op vragen van journalisten bevestigden twee politieambtenaren dat zij ter plekke waren voor onderzoek, maar dat de media voor verdere informatie moest zijn bij de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname (KPS). Inmiddels is er contact opgenomen met het KPS, maar nog geen feedback ontvangen.
In een filmpje op D-TV Express is te zien dat donderdagavond om half twaalf apparatuur, waaronder computers, werden gehaald uit het gebouw waar de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi kantoor houdt en in een donkergetinte bus werden geplaatst. Vanuit regeringszijde is er nochtans geen verklaring gekomen over de toedracht.
Journalisten, die vrijdagmiddag aanwezig waren toen de politie bezig was met haar onderzoek, hebben van een aanwezige beveiliger te horen gekregen dat er niemand aanwezig was die de pers te woord kon staan. Wel bevestigde hij dat de agenten aanwezig waren in verband met een onderzoek.
- Transvaal breekt met coach Mannen..
- VS en Suriname starten gezamenlijke medische missie AMISTAD…..
- Minister Ori: Met opgeheven hoofd vertrek ik..
- Bond en directie Centrale Bank bereiken akkoord..
- Santokhi, pe a moni de? (2): Buitenlandse schulden niet afg…..
- Rusland: “Samen uit de crisis, sober beleid voor iedereen…..
- Directeur IOL: ‘Inschrijfgeld is niet meer van deze tijd…..
- Reactie op ‘Waarschuwing tegen…pakken’..
- PTC reikt diploma’s uit aan 74 afgestudeerden: ‘Suriname he…..
- Vrouwen domineren in zorgdiploma’s, oproep tot meer manneli…..
- Waakzaamheid en samenwerking cruciaal om malaria-vrije stat…..
- Aangereden 84-jarige voetganger overlijdt in ziekenhuis..
- Minister Ramadhin erkent partners voor historische malaria-…..
- Mathoera over eerste vrouwelijke president: ‘historische mi…..
- Onderwijsminister Ori: ‘Ministerie heeft vreselijk last geh…..
- Politieke verdeeldheid over samenwerking Suriname met IMF..
- Akiemboto: ‘Er is voldoende reden inauguratie groots te vie…..
- Kabinet reageert op verspreide beelden Instituut First Lady…..
- Politie onderzoekt nachtelijke ontruiming kantoor first lad…..
- Kabinet President: “Overdracht Instituut van de First Lady …..
- Lula op Trumps tariefdreiging: ‘Brazilië accepteert g…..