PARAMARIBO — De politie was vrijdagmiddag bezig met onderzoek naar verdwenen spullen op het kabinet van first lady Mellisa Santokhi-Seenacherry. Op vragen van journalisten bevestigden twee politieambtenaren dat zij ter plekke waren voor onderzoek, maar dat de media voor verdere informatie moest zijn bij de afdeling Public Relations van het Korps Politie Suriname (KPS). Inmiddels is er contact opgenomen met het KPS, maar nog geen feedback ontvangen.
In een filmpje op D-TV Express is te zien dat donderdagavond om half twaalf apparatuur, waaronder computers, werden gehaald uit het gebouw waar de echtgenote van president Chandrikapersad Santokhi kantoor houdt en in een donkergetinte bus werden geplaatst. Vanuit regeringszijde is er nochtans geen verklaring gekomen over de toedracht.
Journalisten, die vrijdagmiddag aanwezig waren toen de politie bezig was met haar onderzoek, hebben van een aanwezige beveiliger te horen gekregen dat er niemand aanwezig was die de pers te woord kon staan. Wel bevestigde hij dat de agenten aanwezig waren in verband met een onderzoek.
- Man waagt gevaarlijke oversteek over woeste rivier in Aruna…..
- Niet de regering, maar DNA treft blaam bij overname dienstv…..
- BIBIS: publicatie missive inzake grensdeskundige ‘a-nationa…..
- Bibis reageert op uitgelekte missive: ‘Aantrekken expert no…..
- Visserscollectief: regeringen blijven beloven, maar nog ste…..
- India’s Digital Public Infrastructure voorbeeld voor Surina…..
- Analyse verkiezingsuitslag mei 2025: Versnippering, verlies…..
- Verdachte beroving warung ontkent betrokkenheid..
- Minister Nurmohamed presenteert infrastructuurambities op f…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden voor stemming president..
- Sheila Kort gepromoveerd; deed onderzoek naar gevolgen kwik…..
- Ook De Schakel/Flora valt ten prooi aan Koi Carper 2..
- Franklin Iwan Robles..
- Snoeien mahoniebomen: Kruising Heeren-/Klipstenenstraat afg…..
- Proces van bewilliging gestart bij gekozen kandidaten..
- Loting laatste WK-kwalificatieronde: Suriname in groep A me…..
- Werelddag tegen Kinderarbeid ook van belang voor Suriname..
- Wisselkoersen blijven stijgen..
- Deviezenregeling en afhandeling buiten geding..
- Britse man is enige passagier die vliegtuigcrash in India o…..
- RBTW houdt verdachte en heler aan, ter zake reeks gepleegde…..