Bij een aanrijding op de kruising gevormd door de Coesewijne- en de Marowijnestraat is zondagavond 17 augustus 2025 de 39-jarige motorrijder C.B. om het leven gekomen.
De bestuurder van een autobus, de 52-jarige J.Y., reed vanuit de oostelijke zijde van de Marowijnestraat naar de westelijke zijde. Gekomen op de Coesewijnestraat kreeg hij voorrang van een autobestuurder die kwam aangereden vanuit de Lachmonstraat. Bij die gelegenheid trok de bestuurder J.Y zijn voertuig op. Daarbij kwam hij in botsing met een motorrijder die op dat moment bezig was hem in te halen.
Het slachtoffer werd met spoed per ambulance naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo vervoerd. Daar is hij korte tijd later, omstreeks 18.45 uur, aan zijn verwondingen overleden. De politie heeft beide voertuigen voor nader onderzoek ter herkeuring in beslag genomen.
Uit het onderzoek blijkt dat J Y. zijn rijbewijs ongeveer drie jaar is vervallen. Hij werd in opdracht van de hulpofficier van justitie aangehouden en overgebracht naar politiebureau Flora, waarna hij zal worden voorgeleid.
Het ontzielde lichaam van de overledene C.B. is in opdracht van het Openbaar Ministerie ter obductie in beslag genomen.
- Jones hekelt corruptie en vraagt minister voor integriteits….
- Ramdien vraagt actie rond Safe City en noodhuisvesting poli….
- Nationale Jeugdraad Suriname en DNA werken aan Jeugdwet .
- President Simons waarschuwt corruptelingen:‘Ik ga voor je h…..
- Jessurun, De Haan en Bissessur officieel verdachten in SLM-…..
- Ruim 8,3 miljoen mensen in Mexico tussen 2022 en 2024 uit ….
- China en India in nauw contact om hervatting directe vlucht….
- Colombiaans-Venezolaanse activiste Martha Grajales aangekla….
- Brad Pitt breekt records met F1-film.
- MinOWC leeft mee met nabestaanden overleden student Mulo Ho…..
- USD 63.000 VOOR CARIFESTA..
- Geschokt..
- Ontmoeting Trump en Poetin in Alaska levert geen doorbraak …..
- OM DIGITALISEERT, MAAR VERGEET KEUZEVRIJHEID BIJ BETALINGEN..
- Minister Huur geïnformeerd over kerntaken afdelingen RO..
- ‘Onoplettende’ DNA-leden..
- Samenwerking cruciaal voor gezondere toekomst..
- Juspol-minister Monorath bij Hof van Justitie: ‘Waarborgen …..
- VES: “President Simons moet fiscale discipline waarmakenâ…..
- Cuba wil sterkere positie Spaans in Surinaams onderwijs..
- TCT-minister en IDB-delegatie bespreken urgente onderwerpen…..