Bij een aanrijding op de kruising gevormd door de Coesewijne- en de Marowijnestraat is zondagavond 17 augustus 2025 de 39-jarige motorrijder C.B. om het leven gekomen.
De bestuurder van een autobus, de 52-jarige J.Y., reed vanuit de oostelijke zijde van de Marowijnestraat naar de westelijke zijde. Gekomen op de Coesewijnestraat kreeg hij voorrang van een autobestuurder die kwam aangereden vanuit de Lachmonstraat. Bij die gelegenheid trok de bestuurder J.Y zijn voertuig op. Daarbij kwam hij in botsing met een motorrijder die op dat moment bezig was hem in te halen.
Het slachtoffer werd met spoed per ambulance naar het Academisch Ziekenhuis Paramaribo vervoerd. Daar is hij korte tijd later, omstreeks 18.45 uur, aan zijn verwondingen overleden. De politie heeft beide voertuigen voor nader onderzoek ter herkeuring in beslag genomen.
Uit het onderzoek blijkt dat J Y. zijn rijbewijs ongeveer drie jaar is vervallen. Hij werd in opdracht van de hulpofficier van justitie aangehouden en overgebracht naar politiebureau Flora, waarna hij zal worden voorgeleid.
Het ontzielde lichaam van de overledene C.B. is in opdracht van het Openbaar Ministerie ter obductie in beslag genomen.
- O.S. Kampong Baroe wint landelijke knutselwedstrijd..
- Het Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 augustus….
- Manege Ponderosa Suriname neemt succesvol deel aan wedstrij…..
- Prijzen vrijdag 15 augustus 2025.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lijk..
- Next Level business workshop brengt digitale ontwikkeling b…..
- Nieuwe directeur Algemene Zaken verwelkomd door personeel..
- Koi Carper-coach Belgrave: ‘We komen om kampioen te worden!…..
- Kameleonpolitiek’ in DNA: VHP-fractie krijgt flinke uithaal…..
- Romeo Renaldo Summerville (66) Amsterdam 12-8-2025..
- Sandra Ilse Willems (64) Zaandam 10-8-2025..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Suriname 9-8-2025..
- Venetiaan over uitlatingen Sampie: geen discriminatie bij s…..
- 5000 m³ waste verdwenen: minister Tsang kondigt onderzoek a…..
- Parlementariër Marengo: ‘Para heeft een aantal problemen di…..
- Minister Pokie erkent corruptiegevoeligheid bij uitbetaling…..
- Parmessar aan Noersalim: ‘wij accepteren geen bedreiginen…..