WANICA — S.S., 30 jaar, heeft aangifte gedaan tegen haar 42-jarige zwager N.J. De man wordt ervan verdacht haar twaalfjarige dochter T.D. te hebben betast. N.J. is echtgenoot van de zus van S.S. schrijft het Korps Politie Suriname donderdag op zijn website. De politie van Nieuwe Grond heeft de verdachte opgespoord, aangehouden en na overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld.
Volgens de aangifte vond het incident plaats toen S.S. samen met haar dochter en diens vader op bezoek was bij haar zus. Terwijl ze met zijn allen aan de achterzijde van de woning zaten, maakte N.J. zich klaar om naar de winkel te gaan. De vader van T.D. vroeg zijn dochter om geld aan haar oom te geven, die op vertrek stond. Omdat het lang duurde voordat ze terugkwam, vroeg haar tante, de vrouw van N.J., waarom het zo lang duurde. Het meisje bleef daarop stil.ADVERTISEMENT
De volgende dag kwam de vrouw op bezoek bij haar zus S.S. en sprak toen met haar nichtje. De twaalfjarige onthulde wat er de dag tevoren was gebeurd. Het meisje, dat bang was, klaagde over pijn aan haar bovenlichaam. Het slachtoffer werd verwezen naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo voor medisch onderzoek.
- Chinese ambassadeur hekelt Amerikaans handelstarievenbeleid..
- 53 ex-militairen ontvangen veteranenpassen in Nickerie..
- BVSS introduceert Purcy Olivieira-wisseltrofee..
- Schrikbarende afname van vrouwen in de politiek afgelopen 5…..
- Brandweerbond uit stevige kritiek op regering..
- Ontevreden SBB-bestuursleden zoeken heil bij de groene tafe…..
- Brandweerbond: “President slaapt zorgeloos, maar burgers ve…..
- Spoed hoger beroep vandaag in zaak NDP..
- Politiebericht geeft geen nieuwe informatie roofoverval..
- Conrad Issa over verwoestende pand: ‘Familie is er kapot va…..
- VHP-kandidaat Kensmil: “Partij moet voldoende zetels behale…..
- Suriname gastheer 45ste regionale Lions-conventie..
- Brunswijk: Regering moet investeren in veiligheidsdiensten..
- VSB wil duidelijkheid over aanpak koersdruk: overheidsbelei…..
- Ramsukul vraagt aandacht voor wateroverlast Clevia..
- President: In Suriname zou Jezus niet gekruisigd worden..
- Aanhouding na schoten op kamp; vuurwapen en vermoedelijk ma…..
- Politie verhoogt veiligheidssurveillance..
- DA’91-kandidate #6 Inoca Rusland strijdt voor integer…..
- Johannes Abielie, NPS-kandidaat #48, wil onder meer betere …..
- KBS-bondsvoorzitter Panka: “Geen investering in brandweer a…..