De zorgbonden hebben in gesprek met Minister André Misiekaba van Volksgezondheid, Welzijn en Arbeid hun zorgen en verwachtingen naar voren gebracht. Tijdens het overleg, dat als kennismaking bedoeld was, bespraken de bonden onderwerpen zoals achterstallige betalingen, overbruggingstoelagen en de noodzaak van nieuwe loonreeksen.
Minister Misiekaba, ondersteund door de directie en adviseurs, erkende dat zorgmedewerkers al te lang achterlopen op het gebied van voorzieningen en benadrukte dat samenwerking en dialoog de enige weg vooruit zijn. “Het doet mij bijzonder goed dat wij vandaag rond de tafel zitten. Ik geloof dat we samen, als vertegenwoordigers van de werkers én het ministerie, de schouders onder de zorg moeten zetten,” aldus de bewindsman.
Hij beloofde de ingebrachte punten zorgvuldig te bestuderen en gaf aan zich volledig in te zetten om gemaakte afspraken met de bonden na te komen, waarbij hij tevens om enig geduld vroeg voor de uitvoering. Tot slot sprak Misiekaba de wens uit het overleg structureel voort te zetten.
Met deze eerste stap is een belangrijke basis gelegd voor een duurzame dialoog, waarin vertrouwen en samenwerking centraal staan.
- 185 landen bereiken op VN-top in Genève geen akkoord over b….
- VS-senator onderzoekt Meta-chatbots vanwege sensuele gespre….
- Dialoog tussen religiën begint met respect en waardering..
- Thalia brengt gedenkboek uit: “Een wandeling door het rijke…..
- Sunny Deol nerveus voor ‘Ramayana’, prijst Ranbir Kapoo….
- Twee aanhoudingen voor diefstal van koeien..
- Motorrijder KPS gewond bij aanrijding te Lelydorp..
- Dagblad Suriname, maandag 18 augustus 2025.
- Inhalende lijnbus rijdt overstekende voetganger aan; senior…..
- Geneeskundestudent Amautan doneert medische schorten..
- Roddel escaleert in schietpartij: vier jaar cel voor Raoul …..
- Ondernemerschapstraining in Nickerie succesvol afgerond..
- Nieuw album Jeangu Macrooy komt op Marrondag uit..
- Seniorenburger kritiek na aanrijding met lijnbus..
- ‘Op tijd naar school’ bekendste liedje van Ronald Snijd…..
- 39-jarige overleden bij aanrijding..
- Stoffelijk overschot raper aangetroffen bij vuilstortplaats…..
- Motorrijder overlijdt na botsing met autobus..
- Verdachten in SLM-zaak zijn eindelijk bekend..
- “Ook mensen met een beperking hebben recht op seksuele voor…..
- Slagingspercentages VOS ook na herexamens matig..