De politie heeft de 32-jarige zoon J.U. aangehouden, nadat hij zijn vader zwaar had mishandeld en met de dood had bedreigd.
Volgens de politieverklaring ontstond de ruzie toen de aangever, de vader van de verdachte, zijn zoon erop wees bij het schoonmaken van het erf geen suikerrietplantjes achter op het terrein te vernietigen. Deze opmerking schoot bij J.U. in het verkeerde keelgat. De verdachte reageerde agressief, bedreigde zijn vader met de dood en zei hem “in stukken te zullen hakken” met de houwer waarmee hij bezig was.
De woorden gingen al snel over in daden: J.U. sloeg zijn vader meerdere keren in het gezicht, waardoor deze zwellingen opliep. Toen het slachtoffer zich in veiligheid probeerde te brengen door zijn woning binnen te vluchten, werd hij door zijn zoon achtervolgd. Daarbij riep de verdachte dat hij ook de kleding van zijn vader in brand zou steken.
Een zus van de verdachte, die getuige was van het incident, schakelde direct de politie in. De aangever werd doorverwezen naar een arts voor medische hulp en onderzoek.
Na enkele dagen van opsporing wist de politie de verdachte te traceren en aan te houden. Na zijn voorgeleiding bij de hulpofficier van justitie is J.U. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Het onderzoek naar deze ernstige zaak loopt nog.
- Sewcharan benoemt tot lid Staatsraad..
- Transformatie Queens Hotel: ‘We spelen in op de veranderde …..
- Ramdin weerspreekt valse berichtgeving met klem..
- UNDP en Suriname versterken samenwerking voor duurzame ontw…..
- Culinaire cruciaal binnen toerisme..
- Selectie nieuwe korpschef: competenties zullen gelden..
- OAS weerspreekt aantijgingen, Ramdin verdedigt beleid en pe…..
- Buitenposten Suriname na 1 november anders ingevuld..
- Eén dode bij uit de hand gelopen familieruzie..
- Man omgekomen na uit de hand gelopen familieruzie..
- Parmessar: ‘De regering zal in financieel zwaar weer rake…..
- Rabidin brengt lied uit in verband met 135 jaar Javaanse im…..
- Vicepresident Rusland: regering werkt niet mee aan wurgcont…..
- Man overleden na uit de hand gelopen familieruzie.
- Sollicitatieoproep CBvS – medewerker Bibliotheek..
- Suriname betuigt medeleven na dodelijk helikopterongeluk in…..
- Verkeersveiligheidsmaand van start: ‘Geen haast is een leve…..
- Bryan Isaacs voorlopig ter beschikking van JusPol-minister..
- Misiekaba: ‘Overheid heeft een achterstandsbetaling van SRD…..
- Eerste lichting gecertificeerde mediators klaar voor inzet …..
- ICS/IMS-training afgerond: meer dan 80 professionals gecert…..