De politie heeft de 32-jarige zoon J.U. aangehouden, nadat hij zijn vader zwaar had mishandeld en met de dood had bedreigd.
Volgens de politieverklaring ontstond de ruzie toen de aangever, de vader van de verdachte, zijn zoon erop wees bij het schoonmaken van het erf geen suikerrietplantjes achter op het terrein te vernietigen. Deze opmerking schoot bij J.U. in het verkeerde keelgat. De verdachte reageerde agressief, bedreigde zijn vader met de dood en zei hem “in stukken te zullen hakken” met de houwer waarmee hij bezig was.
De woorden gingen al snel over in daden: J.U. sloeg zijn vader meerdere keren in het gezicht, waardoor deze zwellingen opliep. Toen het slachtoffer zich in veiligheid probeerde te brengen door zijn woning binnen te vluchten, werd hij door zijn zoon achtervolgd. Daarbij riep de verdachte dat hij ook de kleding van zijn vader in brand zou steken.
Een zus van de verdachte, die getuige was van het incident, schakelde direct de politie in. De aangever werd doorverwezen naar een arts voor medische hulp en onderzoek.
Na enkele dagen van opsporing wist de politie de verdachte te traceren en aan te houden. Na zijn voorgeleiding bij de hulpofficier van justitie is J.U. in overleg met het Openbaar Ministerie in verzekering gesteld. Het onderzoek naar deze ernstige zaak loopt nog.
- Robinhood op stunttoer..
- Tsinmin Delano Wong Kon Loi..
- Tsinmin Delano Wong Kon Loi..
- ‘Bigi Boy’ krijgt nieuwe tegenstander na afmelding ‘W…..
- Hoger beroep strafzaak Pakittow in behandeling genomen.
- Fiscale koers zonder rekenwerk: oude beloftes in nieuwe ver….
- President moet feiten leveren, geen roddelpolitiek.
- 39 nieuwe professionals ter versterking zorgsector..
- Universiteiten horen disbalans te corrigeren, niet te verde…..
- Ramdin wacht uitkomst SLM-strafonderzoek af, gelooft in ons…..
- Twee verdachten aangehouden voor veediefstal in Nickerie..
- Jutta Leerdam ziet zwager Logan Paul trouwen met Nina Agdal….
- DNA in tjauwmin-saus.
- Sean Kingston veroordeeld tot 3,5 jaar cel voor fraude.
- Box Office: ‘Weapons’ wint tweede weekend, ‘Nobody 2’ start….
- AUTOKERKHOF NAAST DE MIRANDA..
- AFWATERING ZOEK..
- Conclusie tweede Restaurantweek 2025: ‘Restaurants gegroeid…..
- Opmerkelijk – Man rijdt 27 kilometer per uur te hard in Zwi….
- Reyme’s uiteenzetting: Sterke woorden, ontbrekende tanden.
- Beleid bekend maken.