In het eerste kwartaal van 2025 zijn diverse zaken opgehelderd door de politie. Ruim 1.650 verdachten zijn aangehouden over de maanden januari, februari en maart 2025. Hiervan zijn 858 verdachten in verzekering gesteld. In totaal zijn 1.365 dossiers ingeleverd bij het Openbaar Ministerie.
Landelijk zijn er 1.777 algehele veiligheidscontroles uitgevoerd in het eerste kwartaal. Ook zijn achttien vuistvuurwapens, zestien jachtgeweren en twee schouderwapens uit de samenleving gehaald. Deze illegale vuurwapens zijn in beslag genomen door de politie.
In het eerste kwartaal van 2025 zijn in totaal 242 rijbewijzen ingevorderd. De meest voorkomende overtreding is overschrijding van de maximum toegestane snelheid.
Het Korps Politie Suriname meldt, dat de samenleving een cruciale bijdrage geleverd door tips en informaties te delen met de politie, waardoor diverse onderzoeken opgehelderd zijn, laat korpschef Bryan Isaacs optekenen. “Deze betrokkenheid van de burgers wordt bijzonder gewaardeerd.”
- Hess gaat niet-ontwikkelde olieconcessies teruggeven aan Gu…..
- REKENKAMERVERSLAG 2024 REDEN TOT HOOP..
- OKB wil maatregelen tegen CHS-ondervoorzitter Jap-A-Joe..
- Politieke inmenging bij verkiezingen onacceptabel, stelt On…..
- Alcohol..
- Reactie op: ‘Kookvideo met mogelijk grote gevolgen…..
- Politie Santodorp beëindigd 6- jarige vete tussen jeugdigen…..
- Edward Belfort wordt toch van kandidatenlijst NDP geschrapt..
- Donnevan Rellum schiet Transvaal vanaf de witte stip langs …..
- Rodney Oldenstam doet wederom gooi naar voorzittershamer SV…..
- OKB: Naam Belfort geschrapt van kandidatenlijst..
- OKB verduidelijkt procedure na overlijden NDP-kandidaat Bel…..
- De koers..
- President Santokhi eert artsen van niertransplantatiemissie…..
- SLACHTOFFERS SEKSUEEL MOLEST EN DE POLITIEK..
- Inbraak bij CBB; geen fysieke beveiliging..
- OKB: Edward Belfort wordt geschrapt van kandidatenlijst..
- ‘Stijgende wisselkoers werkt onzekerheid in de hand’..
- Breaking: Opnieuw inbraak bij hoofdkantoor CBB; afdeling Pa…..
- A20 praat nog niet over voorkeursposities bij regeringsdeel…..
- LVV start met steun FAO bestrijdingsproject tegen landbouwp…..