In de Indiase deelstaat Punjab zijn zeker zeventien mensen om het leven gekomen nadat zij illegaal gestookte alcohol hadden gedronken. Meerdere anderen verkeren in kritieke toestand in het ziekenhuis, melden Indiase media. De autoriteiten houden rekening met een verdere stijging van het dodental.
ADVERTENTIE
De giftige drank werd sinds afgelopen zondag verspreid in vijf dorpen in Punjab. In verband met het incident zijn inmiddels tien personen aangehouden. De politie stelt dat de verdachten online 600 liter methanol hebben aangeschaft en gebruikt voor het bereiden van de dodelijke drank.
Methanol is een uiterst giftige vorm van alcohol die doorgaans wordt ingezet als brandstof of bestrijdingsmiddel. Zelfs kleine hoeveelheden kunnen dodelijk zijn bij consumptie.
De premier van Punjab heeft een bezoek gebracht aan de nabestaanden van de slachtoffers en hen financiële steun toegezegd. Lokale autoriteiten onderzoeken of er meer betrokkenen zijn en of er elders in de regio nog voorraad van de gevaarlijke drank circuleert.
- Politie scherpt toezicht aan voor ordentelijk verloop verki…..
- DNL: Democratie mag niet veranderen in geweld..
- NPS’er Fatehmohamed: “Toekomstige generaties verdienen een …..
- Coronianen boos over steeds weer uitvallen pinautomaten..
- OKB informeert internationale waarnemers verkiezingen..
- OKB informeert internationale waarnemers over verkiezingspr…..
- Santokhi wil zijn werk afmaken: “Het werk is nog niet af�…..
- ABOP doet oproep tot vreedzame verkiezingdag..
- KRITIEKE MINERALEN IN AFRIKA — HET STRATEGISCHE GRENSGEBIED…..
- Aanhang Mahinder Jogi veel groter dan door menigeen gedacht..
- Journalisten: ‘Times of Suriname misleidt publiek over opin…..
- LAAT JE NIET VERLEIDEN, STEM MET VERSTAND!..
- Werelds grootste mijnbouwbedrijven op marktwaarde – 2025..
- Voor Suriname, voor Rose..
- Oekraïne en Rusland wisselen meer gevangenen uit..
- Santokhi: “Volgende week kan men praten met de winnende pre…..
- Simons: “We gaan geen geld van het volk stelen, we gaan cor…..
- Chaotische verkiezingen..
- Leerlingen O.S. Garnizoenspad oriënteren zich bij LVV Wanic…..
- KRACHTMETING..
- VSB roept kiezers op tot bewuste keuze bij verkiezingen 202…..