Yusuf heeft met een verslaggeefster van Dagblad Suriname een inspirerend verhaal gedeeld over doorzettingsvermogen en zelfvertrouwen, ondanks tegenslagen. Zijn leven kenmerkte zich door moeilijkheden, zoals het verlies van zijn vader, financiële problemen en het verlies van hun huis. Desondanks zette hij door met zijn studie, ondanks een studielening die hij niet kon aflossen vanwege werkloosheid. Hij ontmoette mensen die hem uiteindelijk in de steek lieten, maar leerde hieruit dat niet alles gaat zoals gepland.
Yusuf benadrukt het belang van geloof in jezelf en volharding. Door te werken en zich in te zetten, bouwde hij een stabiel leven op voor zichzelf en zijn familie.
“Ik heb in mijn korte jaren of laat ik zeggen in de jaren waarin ik heb kunnen leren, mensen heb leren kennen en dat niet alles zal gaan hoe jij het wilt. Maar als je werkt en je je inzet voor wat je wilt, je het gaat bereiken. Ik woon momenteel in mijn eigen huis met mijn moeder, broertje en zusje en het leven gaat makkelijk.”
Hij heeft een goede functie. Zijn advies is om in jezelf te blijven geloven, ook in donkere tijden, en je niet tegen te laten houden door obstakels.
Het verhaal van Yusuf illustreert hoe veerkracht en zelfvertrouwen kunnen leiden tot persoonlijke groei en succes, zelfs in uitdagende omstandigheden. Zijn ervaringen tonen aan dat tegenslagen tijdelijk zijn en dat doorzetten uiteindelijk beloond wordt.
Zijn boodschap is een waardevolle les voor iedereen die met moeilijkheden te maken heeft: blijf geloven in je eigen kunnen en zet door, ongeacht de obstakels.
TM
- Ambassadeur Oostelbos: ‘Politiek meer betrekken bij activit…..
- Negen kandidaten maken zich op voor kroon Miss Suriname 202…..
- Update: zaak Sunparklaan; nog twee verdachten aangehouden.
- Petronas bereidt booroperatie voor op Caiman-1 in Blok 52..
- Opsporing drugsverdachte Earfan ‘Olleh’ Kartodimedjo..
- Werknemers Newmont voelen zich in de steek gelaten door ove…..
- Tsunamiwaarschuwingen opgeheven rond de Grote Oceaan.
- Ministerie van Jeugdontwikkeling en Sport belooft: ‘niet al…..
- Stoelendans voor het ambassadeurschap weer begonnen..
- Illegale landingsbaan in Goliath-gebied onklaar gemaakt.
- Boldewijn: ‘Brunswijk moet graafmachine van de staat terugg…..
- Ave regeerders, zij die sterven gaan groeten u.
- Tribute aan Whitney Houston en Tina Turner in Theater Thali…..
- Tiener steelt fiets van buurman en verkoopt die door..
- Caricom: CARPHA-strategie versterkt regionale gezondheidszo….
- President Geerlings-Simons overlegt met EBS-directie over e…..
- Vluchtgevaarlijke drugsverdachte ‘Olleh’ gezocht door just…..
- Luchtvaart maakt duikvlucht..
- ABPLAZ-voorzitter verwacht uitvoering loonafspraken door ni…..
- Gewapende en gemaskerde mannen overvallen gezin in woning P…..
- Gewapende overval op woning Copernicusstraat: grote buit en….