Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — Yelyco is de finale in de vrouwenhoofdklasse van de Surinaamse Volleybalbond (Suvobo) met een straight sets-zege (25-16, 25-22, 25-18) gestart op Condor. De ploeg van Verdy Getrouw leidt de best-of-five serie met 1-0 en is ook nog op koers haar vierde titel op rij perfect binnen te halen.
Condor had haar beste kansen in de tweede set, waarin het onder meer 15-13 om 19-17 voorsprongen weggaf. Cailynn Griffith, die een redelijk goede partij draaide, timmerde Yelyco in, die met 25-22 naar een 2-0 voorsprong. Gevraagd wat hij zijn speelsters in de tweede periode anders liet doen, zei Getrouw in gesprek met de Ware Tijd dat concentratie beter werd.
“Je komt niet om te verliezen en als dat toch gebeurd, hoop je een goede game te spelen. We hebben vanavond geen van beide gedaan”Condor-coach Eric Aikman
“We maakten met Zoureena (Koningverander,…red.) veel passfouten. Nadat de concentratie beter werd, kregen we een andere game. Condor had aan de andere kant geen libero (Charise Fränkel, …red.), maar ik verwacht vrijdag wel een andere game”, aldus Getrouw.
Andere formatie
Tegenhanger Eric Aikman onderkende dat hij niet blij was met de uitkomst. “Je komt niet om te verliezen en als dat toch gebeurd, hoop je een goede game te spelen. We hebben vanavond geen van beide gedaan”, stelde de Condor-coach.
“We konden geen beroep doen op Fränkel, omdat ze midden in haar testamenperiode zit vandaar dat we in een andere formatie speelden waarin we niet gewend zijn. Dat neemt niet weg dat je toch een minimaal niveau haalt.” Condor was in het tweede spelbedrijf goed op dreef.
“Die hebben we zelf weggegeven, maar hoop vrijdag in ieder geval op beter spel vooral van ons”, aldus Aikman. Duidelijk was dat zijn pupillen niet echt hun dag hadden. Dat was vooral te merken bij Chontelle Lisse, die haar drive in de aanval niet echt kon vinden. Daarnaast leek spelverdeelster Shemandy Clydesdale niet helemaal op scherp.
Routinier Sandrina Beverdijk-Hunsel en aanvoerster Koningverander probeerden samen met Monica Calor toch hun best te doen. Echter, Griffith, de gezusters Sharon en Shaya Balkaran, Shomanthla de Graven, Chanice Myr en Senegay Groenewoud verkeerden in goede doen. Libero Desiree Getrouw verrichte overigens ook baanbrekend werk in de verdediging van Yelyco.
- Santokhi: ‘Gunstig als monumentale overheidspanden in hande…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..
- Processen-verbaal worden gecontroleerd: uitslag nog niet de…..
- Hindifest: kleurrijke mix van culturen, muziek en saamhorig…..
- Rovers binden nachtwaker vast bij mislukte inbraak Melkcent…..
- Tessa Leuwsha plaatst Boni’s levensverhaal in ander perspec…..
- Curtis Hofwijks geeft nieuwe samenwerking voordeel van de t…..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..
- 72-jarige vrouw komt om het leven bij brand in woning aan A…..
- KPS roept eigenaren geparkeerde trucks op berm Willem Campa…..
- Santokhi bood presidentschap aan Rusland en Brunswijk..