Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “Woensdag is het sowieso afgelopen!” Klare taal van captain Desiree Getrouw in gesprek met de Ware Tijd nadat Yelyco vrijdagavond door de 3-0 triomf (25-14, 25-13, 25-14) op de Scholen Volleybalvereniging (SVV) een stap dichterbij het ongeslagen kampioenschap in de U21-vrouwencategorie van de Surinaamse Volleybalbond kwam. Echter, tegenhanger Tyra Griffith denkt niet aan opgeven. “Het is woensdag niet afgelopen. Althans voor mij niet”, onderstreept de aanvoerster van SVV.ADVERTISEMENT
Getrouw bediende samen met Rose-Ann Atmosoerodjo teamgenoten als Avaira Sengwai, Shaniva Balkaran, Shomanthla de Graven, Senegay Groenewoud en Rachel Muler bij het maken van punten. “We kunnen veel meer”, vond de Yelyco-captain. Ze baseerde die stelling op het feit dat SVV haar team in de openingsset tot 13-13 in toom hield. De volleybalsters van Ingrid Levens gooiden het roer vanaf een fout van de opponent om en koersten ongehinderd naar een 25-14 setzege.
“Als we alvast consistent op de komende training zijn, zal het ook beter gaan”SVV-captain Tyra Griffith
In de tweede periode zorgde Sherelleton Jubitana uit een ace ervoor dat SVV tot 8-10 naderde. Echter, nadien was alles wat de klok sloeg de ongeslagen favoriet, die ook het derde spelbedrijf zonder enige moeite in haar voordeel beslechtte. “Onze verdediging was vandaag zwak en persoonlijk heb ik niet alles gegeven. Mijn teamgenoten hebben wel beter gespeeld”, oordeelde Griffith. “We waren iets beter in de eerste set, terwijl Yelyco ietwat nonchalant was.”
De aanvoerster heeft er alle geloof in dat SVV beter kan. “Als we alvast consistent op de komende training zijn, zal het ook beter gaan”, aldus Griffith. Samen met onder anderen haar jongere zus Kyomi, Chamaly Richaards, Jubitana, Ismana Tdlohreg en Lindiwé Lehman probeerde ze het onderste uit de kan te halen voor SVV.
- VSB bezorgd beleid regering: Rechter fluit Staat 2e keer te…..
- Bedrijfsleven bezorgd over aanbestdingsbeleid van de regeri…..
- BESCHOUWING — Op weg naar 25 mei 2025: NPS kan garen spinne…..
- Minister Dasai kritisch op landbouwdeal: “Milieuanalyse ont…..
- Jogi: Stop omstreden projecten en focus op verkiezingen..
- Maya Parbhoe organiseert sportdag voor O.S. Maretraite..
- Man schiet op oudere broer na ruzie over brood..
- Adhin: “Ik vraag u niet naar uw geld, maar naar uw vertrouw…..
- Telesur nu formeel een NV; betere concurrentiepositie..
- Weer succesvolle niertransplantatie missie uitgevoerd; inmi…..
- Yelyco dichtbij kampioenschap U21-vrouwenvolleybal..
- Docentenbond hoger onderwijs in beraad om uitblijven betali…..
- Telesur formeel naamloze vennootschap..
- U19-volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Delco..
- Regering: ‘Stijgende koers geen reden tot paniek, wel alert…..
- VES complimenteert regering voor succesvol doorvoeren IMF-h…..
- Surinaamse onderscheiding voor Prof. dr. Salomon Kroonenber…..
- De Grande Dame van de Surinaamse Radio: Lydia Emanuels 90 j…..
- Simons presenteert NDP-toekomstvisie in Nederland..
- VSB: Directe herstel nodig legitimiteit verkiezingsproces..
- VSB eist rust, vertrouwen en legitimiteit rond verkiezingsp…..