Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — “Woensdag is het sowieso afgelopen!” Klare taal van captain Desiree Getrouw in gesprek met de Ware Tijd nadat Yelyco vrijdagavond door de 3-0 triomf (25-14, 25-13, 25-14) op de Scholen Volleybalvereniging (SVV) een stap dichterbij het ongeslagen kampioenschap in de U21-vrouwencategorie van de Surinaamse Volleybalbond kwam. Echter, tegenhanger Tyra Griffith denkt niet aan opgeven. “Het is woensdag niet afgelopen. Althans voor mij niet”, onderstreept de aanvoerster van SVV.ADVERTISEMENT
Getrouw bediende samen met Rose-Ann Atmosoerodjo teamgenoten als Avaira Sengwai, Shaniva Balkaran, Shomanthla de Graven, Senegay Groenewoud en Rachel Muler bij het maken van punten. “We kunnen veel meer”, vond de Yelyco-captain. Ze baseerde die stelling op het feit dat SVV haar team in de openingsset tot 13-13 in toom hield. De volleybalsters van Ingrid Levens gooiden het roer vanaf een fout van de opponent om en koersten ongehinderd naar een 25-14 setzege.
“Als we alvast consistent op de komende training zijn, zal het ook beter gaan”SVV-captain Tyra Griffith
In de tweede periode zorgde Sherelleton Jubitana uit een ace ervoor dat SVV tot 8-10 naderde. Echter, nadien was alles wat de klok sloeg de ongeslagen favoriet, die ook het derde spelbedrijf zonder enige moeite in haar voordeel beslechtte. “Onze verdediging was vandaag zwak en persoonlijk heb ik niet alles gegeven. Mijn teamgenoten hebben wel beter gespeeld”, oordeelde Griffith. “We waren iets beter in de eerste set, terwijl Yelyco ietwat nonchalant was.”
De aanvoerster heeft er alle geloof in dat SVV beter kan. “Als we alvast consistent op de komende training zijn, zal het ook beter gaan”, aldus Griffith. Samen met onder anderen haar jongere zus Kyomi, Chamaly Richaards, Jubitana, Ismana Tdlohreg en Lindiwé Lehman probeerde ze het onderste uit de kan te halen voor SVV.
- Jason Yeung ongeslagen schaakkampioen van Suriname..
- Jogi: ABOP maakt zich minder druk om nationale vraagstukken..
- Geld auto-inbraak nog niet achterhaald..
- Politieke partijen komen gezamenlijk in het geweer..
- Suriname en TCU zoeken samen naar slimme energieoplossingen..
- NPS zet in op grondige herziening gezondheidszorg: ‘Meer bu…..
- Problemen Esther Stichting nog steeds niet opgelost..
- Kabinet Vicepresident: ‘Geen rol gespeeld bij besluit wege…..
- Huisartsen getraind ter versterking van de eerstelijnszorg..
- Man gewond bij gewapende overval..
- Deel Klinisch Chemisch Laboratorium tijdelijk uitgevallen..
- Rechter stopt nu ook uitvoering project Van ’t Hogerh…..
- Naam Edward Belfort blijft op de NDP-kandidatenlijst..
- Open brief: Georganiseerde stemopkoop en de noodzaak tot pr…..
- BREAKING: Rechter verbiedt Staat nu ook uitvoering IDB-proj…..
- Ramnandanlal: verklaring regering over koersontwikkeling is…..
- Gestolen Durotank teruggevonden na post op social media..
- Vier verdachten aangehouden bij drugsinvallen; een hunner h…..
- Bloedbank voorkomt uitstel niertransplantaties met snelle a…..
- Haïtiaanse journalisten en burgers bieden weerstand te midd…..
- Rekenkamer: ‘Ernstige tekortkomingen in financieel beheer o…..