Tekst en beeld John Zaalman
PARAMARIBO — Yelyco 4 heeft de zusterstrijd om het kampioenschap in de vrouwen eerste klasse van de Surinaamse Volleybalbond gewonnen van Yelyco 2 door de alles beslissende finalepartij zaterdagavond in straight sets (25-20, 25-15) te winnen. Captain Chagnaz Fränkel, die tot Most Valuable Player werd uitverkoren, maakte zonder meer het verschil uit bij de latere kampioen. Goede bijval genoot ze onder meer van Chelleney Soedamah, – die het kampioenspunt maakte -, Janice Antonius en Simone Elizee. ADVERTISEMENT
Raliesta Levens kweet zich goed van haar taak als spelverdeelster, terwijl Romelsa Kemper het ‘vuile werk’ in het achterveld deed. Farah Mahabier, de zusters Chanelle en Ashley Dulder, Chammel van Dams en libero Kimberly Sedoc-Budel probeerden het onderste uit de kan te halen voor de tweede ploeg. Echter, de zusterploeg liet zich in de all-purple finale niet nog een keer verrassen en won de best-of-three serie met 2-1.ADVERTISEMENT
Dankbaar
Fränkel keel terug op een enerverende strijd. “Het was best vermoeiend vooral hoe we na elkaar moesten spelen”, zei ‘Chaggie’ na afloop tegenover de Ware Tijd. De wedstrijden werden woens-, vrij- en zaterdag gespeeld. Volgens haar heeft het publiek wel waar voor hun geld gehad. “Op het eind van de dag is Yelyco kampioen.”
Ze vond fijn dat beide partijen hun huid duur hadden verkocht. Fränkel was in zowel aanvallend als verdedigend opzicht een kei. “We moesten echt strijden.Ik had echt niet verwacht dat ik MVP zou worden, maar ben wel blij met de eer. Tenslotte doe je het voor het team en niet om een individuele prijs.”
Chagnaz Fränkel (l) nam haar MVP-award uit handen van Suvobo-secretaris Antonie Manhoef.
- Mooie kostuums en kleding in finale ‘Little Charming Amazin…..
- Franse delegatie bezoekt minister Mac Andrew in aanloop naa…..
- Tienduizenden mensen op Sint-Pietersplein voor installatie …..
- A20, DOE en PRO: Zorgen over wanorde bij verkiezingsvoorber…..
- Oplevering sportveld en nieuw logeergebouw in Godoholo..
- Suriname viert World Ocean Week met een vijfdaags gratis oc…..
- POES POESI LUKU MERKI..
- Aanhoudende regen gedurende de dag..
- Verdovende middelen en illegale goederen aangetroffen en in…..
- Tientallen doden door noodweer en tornado’s in VS..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Agnes Antoinette Fabre (92) Paramaribo 11-5-2025..
- Taxiën door de politiek: ‘Geef nu een vrouw de kans&#…..
- Yelyco 4 nieuwe vrouwen eerste klasse volleybalkampioen..
- Medewerkers Esther Stichting ontvangen hersteltoelage, werk…..
- Logeergebouw in Dritabiki gerenoveerd..
- Nederlandse experts trainen Surinaamse zorgprofessionals in…..
- 275.896 oproepingskaarten bezorgd; rest moet afgehaald word…..
- Finabank sluit 2024 af met sterke resultaten..
- President Santokhi belooft extra bonus bij meerdere oliebro…..
- BONDRU-campagne raakt gevoelige snaren..