WWF-Guianas en De Surinaamsche Bank (DSB) hielden op zaterdag 22 maart het Water & Vuur Festival op het terrein achter het DSB-hoofdkantoor. Daarmee deden ze een oproep tot actie tegen klimaatverandering en natuurverlies. Omdat Wereldwaterdag en Earth Hour in 2025 samenvallen, stond de cruciale rol van water voor al het leven op aarde centraal. Het festival bood een interactief kennispark met meer dan 20 partijen die bezoekers inzicht gaven, in hoe vervuiling, ontbossing en klimaatverandering de natuurlijke watercyclus verstoren. Daarnaast was er een gevarieerd programma met entertainment, educatieve activiteiten, kunst, knutselen en stands met lokale lekkernijen. Volgens Marleen Stoffelen, Communication Officer van WWF brengen toenemende extremen zoals droogte en overstromingen ecosystemen in gevaar en ontregelen ons dagelijks leven.
Tijdens Earth Hour werden mensen bewust gemaakt van de uitdagingen rondom water en kennis delen over wat nodig is om samen te werken aan een duurzamer Suriname. Als partner van Earth Hour 2025 onderstreept DSB, die dit jaar haar 160-jarig bestaan viert, haar inzet voor een groenere toekomst. De SWM was een van de ruim 20 bedrijven op het Vuur en Water Festival
Achtereenvolgens Dwight Cambell vanuit de SWM-booth op het Water en Vuur Festival en SWM-topman Clifton Lienga over het belang van Earth Hour en Wereld Water Dag.
Op een werkmissie in vestiging West liet Lienga vanuit het district Coronie zijn boodschap in verband met Wereld Water Dag horen.
- Staatsolie-obligatie groot succes: bedrag overschreden met …..
- Agent laat leven na aanrijding..
- Politieagent overlijdt na tragische aanrijding..
- Nieuwe directeur voor Surinaamse Bankiersvereniging..
- Vacature Apothekersassistent..
- Van zot naar zotter..
- Staatsolie haalt ruim 211 miljoen US dollar meer op dan beo…..
- Van Dijk-Silos: Landvreugd moet van de kandidatenlijst..
- Kabinet laat onderzoek instellen naar voorval met journalis…..
- President Santokhi geeft DNV opdracht onderzoek incident me…..
- President geeft DNV opdracht onderzoek incident met journal…..
- Staatsolie haalt meer dan USD 515 miljoen op met uitgifte n…..
- President Santokhi laat incident met journalist onderzoeken…..
- Vrouw gaat IOC leiden..
- Sozavo werkt aan inhaalslag achterstanden sociale bijstand..
- Dharm Mungra aangewezen als lijsttrekker van De Nieuwe Leeu…..
- REOI – Supervision Housing Construction Reeberg..
- PVP: samenleving wint grandioos; Hof herstelt de rechtsstaa…..
- Restaurant Week Suriname 2025 biedt unieke eetervaringen in…..
- Rechtenstudenten succesvol op 15e CCJ Moot Court Competitie..
- ABOP verontschuldigt zich over incident met journalist..