President Donald Trump zal woensdag importtarieven op auto’s aankondigen. Volgens het Witte Huis zou dit de binnenlandse productie stimuleren, wat ook financiële druk zou kunnen leggen op autofabrikanten die afhankelijk zijn van wereldwijde toeleveringsketens.
Een meerderheid van een panel van rechters van het Braziliaanse Hooggerechtshof heeft de aanklachten tegen voormalig president Jair Bolsonaro aanvaard vanwege een vermeende poging om aan de macht te blijven na zijn verkiezingsnederlaag in 2022.
Keniaanse agent vermist in Haïti na bendeaanval
Rusland heeft 23 gevangengenomen Oekraïners veroordeeld op beschuldiging van terrorisme, die verband hielden met de gevechten in Oekraïne. Kiev noemde het proces een schijnvertoning en een schending van het internationaal recht.
Volgens ambtenaren is het aantal doden door bosbranden in de zuidelijke regio’s van Zuid-Korea gestegen tot 24. Onder de slachtoffers bevindt zich een piloot die om het leven kwam nadat een helikopter neerstortte tijdens pogingen om de branden in de zuidoostelijke stad Uiseong, een van de zwaarst getroffen gebieden, te blussen.
VN zegt dat 142.000 mensen in één week ontheemd zijn geraakt in Gaza
Het Soedanese leger heeft woensdag de luchthaven van Khartoem heroverd op de Rapid Support Forces, zo vertelde een legerbron aan AFP, terwijl troepen de laatste grote verdedigingspositie van de paramilitairen ten zuiden van de stad omsingelden.
Het tijdschrift The Atlantic publiceert de volledige tekst van een chatgroep die per ongeluk met een journalist werd gedeeld, waarin de aanvalsplannen voor Jemen worden uiteengezet
Demonstranten in Turkije waren woensdag ondanks een hardhandig optreden en bijna 1.500 arrestaties weerspannig. Ze markeerden een week sinds het begin van de grootste straatdemonstraties van het land tegen het bewind van president Erdogan sinds 2013.
De Deense minister van Buitenlandse Zaken heeft het besluit van Washington verwelkomd om het bezoek van een Amerikaanse delegatie aan Groenland te beperken tot een Amerikaanse militaire basis, nadat eerdere plannen kritiek hadden opgeroepen
- PVP wint hoger beroep en mag deelnemen aan de verkiezingen..
- PVP mag meedoen aan de verkiezingen..
- 348 militairen gehuldigd voor jaren trouwe dienst..
- Ontevreden militairen..
- Jogi krijgt tegenwerking van onbeschofte partijgenoten in S…..
- Negenendertig cursisten ronden tweede Basisdiplomatieke Cur…..
- Waarom Ied-ul-Fitr pas op 31 maart gevierd kan worden..
- 348 militairen kregen medaille voor trouwe dienst..
- President wil eerste betaling studententoelage van SRD 800 …..
- Dodelijk verkeersongeval aan de Kennedyweg: twee doden, één…..
- CHS traint hoofdstembureaus..
- Acties voor Esther Stichting in volle gang..
- Twee personen omgekomen bij verkeersongeval..
- Partij van de Communicatie wil bij regeermacht fors bezuini…..
- Simons bespreekt leden niet publiekelijk..
- Amerikaanse druk, Cubaanse artsen en Surinames soevereinite…..
- De wereld van Donald Trump..
- B E K E N D M A K I N G:..
- ‘Ik ben me ervan bewust dat ik mogelijk ook fractieleider w…..
- Gerucht: ‘Bigi Boy’ genoemd als tegenstander van Rico Verho…..
- Bloedbad in Tamanredjo: moorden blijven onopgelost..