De verdachte, D. T. (32) is op maandag 28 april 2025 in de omgeving van zijn woonadres te Corantijnpolder door leden van het Regio Bijstand Team West (RBTW) opgespoord en aangehouden.
D.T. wordt ervan verdacht op diezelfde dag de aangever G.A. (31) in de omgeving van zijn woonadres aan de Ramadhar Rajaramweg na een woordenwisseling te hebben beroofd.
De politie van het bureau Corantijnpolder deed na de melding van de beroving het adres aan voor onderzoek en constateerde dat G.A. thuis was met zijn echtgenote en schoonmoeder, toen hij op een gegeven moment D. T. die geen onbekende bij hem is, langzaam in een auto zijn woning zag voorbij rijden. De aangever sprak de verdachte hieromtrent aan, waardoor er en een woordenwisseling ontstond tussen het tweetal. Hierna reed D.T. gewapend met een vuistvuurwapen het erf van G.A. op en forceerde de toegangsdeur van de woning van G.A. open. Onder bedreiging van het wapen ging de verdachte met een zwarte handtas inhoudende een groot geldbedrag in SRD er vandoor.
Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte D.T. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld. Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de Recherche van Regio West.
Woordenwisseling mondt uit in beroving; verdachte aangehouden Korps Politie Suriname.
- Na zeven maanden openbare aanbesteding voor brug over de Pa…..
- Trump: “Amerikaanse schepen zouden gratis door Panama- en S…..
- Rudi Franklin Marengo (87) Amsterdam 19-4-2025..
- Ulrich Edward Aron (80) Paramaribo 20-4-2025..
- Wereld haalt opgelucht adem nu Trump Fed en IMF spaart..
- Brand binnenstad: VSB waarschuwt voor nieuwe tragedies zond…..
- Koningsdag in teken van gedeeld erfgoed en versterkte samen…..
- Ontwerp-staatsbesluit RVI klaar: start 80+ op 2 mei..
- Training journalisten voor verkiezingdag; vraagtekens over …..
- BIZA zet met Verkiezingsbeurs 2025 eindsprint naar stembusg…..
- Koningsdag viert gedeeld erfgoed Suriname-Nederland..
- Parmessar: “Waar zijn de tjauwmin-eters nu?”..
- Suriname lanceert e-paspoort als stap naar modernisering..
- Spoedvergadering regering: Infrastructuur en verkiezingen c…..
- BiZa lanceert Verkiezingsbeurs 2025 voor eerlijke verkiezin…..
- President in rouw; last alle publieke en politieke activite…..
- Petronas zet belangrijke stap: Haalbaarheidstudie voor gasp…..
- Vrouw verduistert sieraden die haar toevertrouwd waren..
- Ons politiek-bestuurlijk systeem is criminaliteit faciliter…..
- Winti geloof nader bekeken: ‘Als je gelooft, moet je weten …..
- VHP benadrukt toekomstvisie tijdens verkiezingsdebat in Ned…..